Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa? bardzo prosze o pomoc


Lexi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu byłam u kardiologa gdyż miałam dolegliwości związane z sercem ciśnieniem etc.

Kardiolog stwierdził tylko przyśpieszony puls i powiedział że najprawdopodobniej mam nerwice. Wyszłam od lekarza i zaczęłam się śmiać.

Jestem uczennicą która ma przerost ambicji nad siły czasem. Najlepsza uczennica itd. Jednak jestem jak każda dziewczyna i tez mam problemy. Bardzo angażuje się w pomoc przyjaciołom ktorzy też mają dołki. Do tego ciągle boje się ze jestem w ciąży choc nie ma podstaw. Poza szkołą pracuje w zasadzie pracowałam ale to inna historia aktualnie szukam pracy co mnie tez stresuje bo to juz troche trwa. Czasem mam straszny bol w okolicach żoladka czuje jakbym miala zaraz zwymiotowac i na mysl o jedzeniu odrzuca mnie do tego mam tez ataki ? paniki podczas ktorych brak mi tchu.

Moze wy jestescie w stanie powiedziec mi czy to naprawde moze byc nerwica?

Myślałam zawsze ze to dotyka biznesmenow czy cos w tym rodzaju a nie młode osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wy jestescie w stanie powiedziec mi czy to naprawde moze byc nerwica?

Myślałam zawsze ze to dotyka biznesmenow czy cos w tym rodzaju a nie młode osoby

 

Wiesz, tylko psycholog lub psychiatra może Ci to z całą pewnością powiedzieć, a my tu na forum specjalistami nie jesteśmy, tylko "towarzyszami doli i niedoli" ;) Nerwica może dotknąć różnych ludzi, niezależnie od zawodu czy wieku - szczególnie jeśli jest się osobą bardzo ambitną (wiem coś o tym z własnych doświadczeń). Twoje objawy mogą mieć podłoże stresowo-nerwicowe, ale jeśli chcesz mieć pewność - najlepiej udaj się do specjalisty, który określi co Ci jest i co można na to poradzić. Powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexi92, Wybierz się do psychologa, jeśli on powie, że to nerwica to będziesz musiała iść na terapią do psychoterapeuty.

Nie wiem co Ci da dowiedzenie się co Ci jest, ważne gdzie możesz udać się po pomoc- sama jej sobie nie udzielisz.

 

Jeszcze jedno, nerwica bardzo często dotyka osoby, które mają wygórowane ambicje, mają konflikt między tym kim mogą być a kim chcą.

PozdRawiam

VasQueS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×