Skocz do zawartości
Nerwica.com

Genialny Sir Elton John!


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod ogromnym wrazeniem koncertu Eltona Johna w Sopocie.Jezeli kiedykolwiek jakis koncert lub muzyka przyprawily was o dreszcze,placz lub krzyki to wiecie,o czym mowie.W Sopocie otworzyla sie przed nami niebywala uczta dla ducha.Elton to genialny kompozytor,ktory zawsze spiewa o czyms i nie idzie za moda.Jak wielu wspolczesnych kmiotow mogloby sie z nim rownac?Czapki z glow.Elton to czlowiek z charyzma.Sam jak wielu z nas mial depresje,byl lekozalezny,napietnowany za homoseksualizm.A co was cholera obchodzi jego podejscie do milosc???On o milosci spiewa dla nas-tej pieknej,bez granic,dla kazdego!Ma sile przyjechac do nas i choc na chwile leczyc nas swoim cudnym glosem i magicznym graniem.Mam wiele plyt Eltona,ale dopiero na zywo pokazal,ze jest bezkonkurencyjny.Przy piosence "Rocket Man" az sie rozplakalam.Zawsze mowilam,ze tamta czolowka muzykow i zespolow z lat 60-tych i 70-tych jest najlepsza i nikt jej niedorowna do konca swiata!!!Elton!Jestes mistrzem!You are a rocket man!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi Ciebie zal,jak wiekszosc ludzi w tym kraju nie znasz sie na dobrej muzyce.Przyznam,ze nawet strach pomyslec jakiej dennej muzyki sluchasz.Skoro tacy znawcy jak Piotr Kaczkowski,Marek Niedzwiecki,Grzegorz Turnau a nawet krolowa Elzbieta czy papiez Benedykt XVII docenili Eltona i sa fanami jego talentu i chyla przed nim czola, to pozostaje mi tylko, bys podniosl swoj poziom muzyczny a dopiero pozniej porozmawiamy.Nie kompromituj sie po prostu...

 

[ Dodano: Sob Wrz 09, 2006 8:54 pm ]

Widac,ze jestes z prowincji jak napisales....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No litosci, skad w Tobie tyle agresji?? To ze ktos ma odmienne gusta muzyczne wcale nie znaczy ze ma gorsze/lepsze gusta od naszych... Ja akurat nawet lubie Eltona ale jesli kogos on wnerwia to jeszcze o niczym nie swiadczy. Troche pokory! Nic o Niedzisiejszym nie wiesz, a juz na pewno czy slucha dennej muzy, wiec prosze Cie, nie obrazaj ludzi tylko dlatego ze sie z Toba nie zgadzaja. Takie zachowania zostawmy moze naszym politykom...

 

PS.:A tak zupelnie na boku- moge wiedziec dlaczego Twoim zdaniem nasz obecny papiez jest znawca w kwestii muzyki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalony, masz absolutną rację.

 

Mogłbym analogicznie odszczekać Moniczce (?) ale nie będę się zniżał...

Nawiasem:gdybyś to Ty miała złe zdanie o E.J. (np. tak złe jak masz o mnie) to niechybnie pisałabyś o nim równie agresywne i bezpodstawne kalumnie jak teraz pod moim adresem... cóż, "prawo Kalego".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej szczekac...Byl temat o Eltonie a zeszlismy na gleboka prowincje.Trzeba ogladac newsy i sluchac.Papiez kiedys powiedzial,ze bardzo ceni Sir Eltona i malo jest muzykow takich jak on ktorzy daja ludziom nadzieje swoja sztuka.Z kim ja tu zreszta gadam?Nie chce was obrazac,ale moglam sie domyslac ze w tej sprawie znajde tutaj samych laikow,ktorzy do pewnych rzeczy jeszcze musza dorosnac.Bo to tez jest dojrzalosc zrozumiec taka muzyke!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, ciesze ze mi uswiadomilas jak bardzo jestem niedojrzaly... :D Ale w jednym masz absolutna racje: najlatwiej szczekac- Twoje posty sa tego najlepszym przykladem.

A jesli nie chcesz obrazac samej siebie, to lepiej dwa razy pomysl zanim napiszesz znowu podobny komentarz. I prosze nie wmawiaj mi ze nie chcialas nikogo obrazic. Jak masz kompleksy, to naucz sie je leczyc w sposob inny niz bezmyslna agresja przeciw kazdemu kto ma inne zdanie.

Po co napisalas ten tekst o Eltonie na samym poczatku? Zeby posluchac jak inni tez pieja peany na jego czesc? Czy zeby podyskutowac? Coz, to drugie chyba niestety Cie przerasta, wiec moze poszukaj forum wielbicieli Eltona. Tam wszyscy sie zgodza z Twoimi opiniami i bedziesz szczesliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ugodzilam w Twoj czuly punkt.Jak to kiedys powiedzial znawca muzyki Piotr Kaczkowski "pozwolmy ludziom myslec,ze maja racje,sami dojrzeja do prawdy".Napisalam ten topic bo myslalam,ze znajde tutaj ludzi na poziomie,z ktorymi mozna pogadac o DOBREJ muzyce,ale znalazlam m.in.Ciebie-ignoranta do kwadratu,ktory nie ma czym sie wykrecic wiec odsyla mnie na inne fora,zarzuca nieumiejetnosc taktyki konwersacyjnej itd.Tak,tak,bronisz sie bo coz Ci zostalo...Ale jeszcze dorosniesz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi Ciebie zal,jak wiekszosc ludzi w tym kraju nie znasz sie na dobrej muzyce.

Tzn. jakiej? Twojego ulubionego nurtu czy pokusisz sie moze o odrobine obiektywizmu?

Trzeba ogladac newsy

Mainstream jest slaby wiec prozno szukac dobrej muzyki w mediach.

Napisalam ten topic bo myslalam,ze znajde tutaj ludzi na poziomie,z ktorymi mozna pogadac o DOBREJ muzyce

PRZEDEWSZYSTKIM napisalas topik w ktorym prosilas (z tematu i tresci to wynika) o opinie o Eltonie, a ze moga byc sprzeczne z Twoimi to juz natura dyskusji 'na poziomie'.

 

Wszystko to wyglada tak jak bym np. ja napisal, ze kazdy kto nie zna Madliba, Embee albo innego mojego faworyzowanego wykonawcy jest 'z prowincji' i nie zna sie na muzyce. A Ty znasz sie na muzyce? ;]

 

No i tak dla dopelnienia:

7. Zasady, których ignorowanie może prowadzić do rangi karnej i/lub ostrzeżenia i/lub wydalenia z forum:

a) Obrażanie użytkowników, kłótnie.

-Wszelkie prywatne sprawy załatwia się tylko i wyłącznie poprzez PW.

 

Pozdrawiam, Lith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po pierwsze nie ugodzilas mnie w czuly punkt, ja wiem ze nie jestem dosc dojrzaly, ale smieszy mnie gdy niedojrzalosc zarzuca mi ktos hmm tak "dojrzaly" jak Ty. Wybacz, ale sposobem w jaki obrzucasz innych gnojem sama sie pograzasz.

Po drugie ja akurat lubie Eltona, wiec nie wiem czemu zarzucasz mi muzyczna ignorancje. Zgodnie z Twoimi "standardami" jestem przeciez "jasnie oswieconym znawca muzycznym" do tego z pewnoscia z wielkiego miasta a nie jakiejs prowincji(do ktorej wiele znanych mi osob zalicza Zakopane ;) ).

A tak juz zupelnie na koniec, jesli ograniczysz swoje plucie, przepraszam, stosowanie "taktyki konwersacyjnej"(swoja droga nie ogladaj tyle telewizji, poczytaj zamiast tego to moze o konwersacji czegos sie w koncu dowiesz) tylko do mojej osoby, to ja juz sie w tym topicu odzywac nie bede.

Jest takie madre przyslowie: "Nie dyskutuj z glupim, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona dzieki wiekszemu doswiadczeniu". I z tymi slowami zostawiam Ciebie, Twoj gust muzyczny i jakikolwiek inny w spokoju. Tylko nie pluj na innych. Na mnie mozesz bo wyzej butow nie siegniesz i tak, a buty zawsze moge wytrzec. Trzymaj sie cieplo, pozdrawiam! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Elton wzbudzil tak wiele emocji...Super!To czlowiek wobec ktorego nie mozna przejsc obojetnie...Didi radze zajrzec do slownika jak sie pisze "skad".

A wiec podsumowujac:

-Eltona doceniaja najwieksze autorytety tego swiata wiec wasze drobne zdanie w tej sprawie naprawde nie ma znaczenia

-skoro nie lubicie jego i jego muzyki,to po co bylo sie odzywac?

-nikogo tutaj nie obrazam,cenie inne gusta ale sa pewne rzeczy co do ktorych nie ma watpliwosci.Mozna nie byc katolikiem ale cenic geniusz papieza Jana Pawla II.Podobnie jest w sferach muzycznych z Eltonem

Nie strzepcie juz jezyka.Lepiej zakonczmy ten temat dla dobra wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwali sie tutaj ludzie,ktorzy nie maja zielonego pojecia ani o tej muzyce,ani o mnie.Najlatwiej znalesc sobie kozla ofiarnego i skupic sie na krytykowaniu go.W grupie jest razniej, prawda?Szkoda tylko,ze nie dostrzegacie rowniez waszego czesto bezczelnego i karygodnego zachowania,ironizowania,wyrazania bezsensownych sadow za ktore i Wy powinniscie byc na tym forum poddani "naswietleniu".Zauwazylam pewna tendencje.Mamy konkretny temat,a wielu z Was tak zrecznie potrafi odwrocic kota ogonem,aby przejsc do ostrej wymiany zdan i "nacierania" na autora postu.Czym to jest podyktowane?Niewiedza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×