Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze szkoda organizatora... niezły łomot dostali, jak wychodziłem z domu było nadal 0:1 a tu taka niespodzianka pod koniec! Szwajcarzy mi za to humor poprawili - Hiszpanom nigdy specjalnie nie kibicuję, więc jak jeden z faowrytów dostaje łomot to się robi ciekawie. Inna sprawa że oglądałem tylko końcówkę meczu i ofensywę na bramkę Szwajcarów - naprawdę myślałem że wymęczą tego wyrównawczego - byli tak blisko!

 

I jeszcze obrazek:

vuvuzela.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanom nigdy specjalnie nie kibicuję, więc jak jeden z faowrytów dostaje łomot to się robi ciekawie.

 

E tam zaraz łomot 0:1. Nie miałam za bardzo jak oglądać tego meczu ale te momenty, które widziałam Szwajcarzy bronili się i faulowali jak wściekli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle ująłem - jasne że 1:0 to nie łomot - po prostu piszę zmęczony i śpiący (powinienem iść spać ale zwlekam). Widziałem ostatnie minuty meczu i Hiszpanie stali cały czas w polu karnym Szwajcarów - to jakiś cud że Szwajcarzy zachowali wynik. Albo wina tych trąbek przeklętych (moja siorka ma teorię, że oni wuwuzelami odstraszają muchy tse-tse ;)). W każdym razie fajnie tak jak ktoś utrze nosa silnej drużynie - jak pisałem wcześniej - lubię kibicować słabszym i cieszą mnie takie niespodzianki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja siorka ma teorię, że oni wuwuzelami odstraszają muchy tse-tse

:lol: No wiesz ;)

 

Ja najbardziej nie lubię jak kolejny raz wygrywają Niemcy :? . Za to lubię Łukasza Podolskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Polsce! 6:0 to wspaniały wynik! Wierzę, że zdobędziemy złoto!

 

:lol:

 

A na poważnie- żaden piłkarz nie jest przystojny. Każdy z nich wygląda jak wyżelowany gej. Takie stare chłopy, a ganiają za piłką :roll:;)

Na szczęście nikt z mojej rodziny nie lubi piłki nożnej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda No co Ty gadasz :P ja na codzien nie lubie pilki noznej, ale jak jest Mundial to ogladam. Uwielbiam takie mega-turnieje.

 

A po drugie pilka nozna to sport w ktorym niesamowice widac skille, kontakt, kontry itp itd.

 

A po drugie to sa prawdziwe chlopy a nie jak w koszu np 70 % ma niedomoge przysadkowa ^^.

 

Wyzelowani ? W sumie mlody Ronaldo to tylko taki pedalek. Reszta to raczej normalni faceci a nie tam jakies pedalki (poza innymi przypadkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nie lubię piłkarzyków. Tacy są jacyś... niemęscy? Tacy cukierkowi wszyscy, jak z programu komputerowego, każdy taki sam. I jakoś tak chłop który interesuje się bieganiem za piłką też dla mnie jest nie teges...

A oglądam duże turnieje, owszem- mecze Polski. Żeby się pośmiać :lol:

 

O, ten jest całkiem w pompkę:

fr.jpg.6723faddaa8e0516c3220fb2424f3aa9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ma szczękę jak koń, niskie i krzywe czoło i wąskie usta. Drugi ma zęby jak koń i wygląda jak Ridge z 'Mody na sukces' :lol: Trzeci ma za wąskie usta i zbyt wystającą brodę jak dla mnie, ale i tak jest z tych tutaj najlepszy. Ale nie podoba mi się. Czwarty chyba się zaciął w solarium :mrgreen: Poza tym ma grube uda i nieproporcjonalnie małe uszy.

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow- widziałam sporo Twoich zdjęć i podobasz mi się o wiele bardziej niż te wysmarowane samoopalaczem gejuchy z końskimi szczękami :smile: Uwierz mi. Może ja mam jakiś gust spaczony, ale lubię delikatną urodę u faceta- pełne usta, duże oczy, ale szczupła twarz- symetryczna, ładny nos. No i koniecznie musi być szczupły i wysoki :smile: Więc bardziej pasujesz do mojego idealnego typu niż te piłkarzyki :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa Hahaha no ten pierwszy ma rzeczywiscnie niskie czolo, ale niektorzy tak maja zarosniety leb nisko jak u malpy a nie dlatego, ze ma czolo jakies krotkie :P.

 

3 na pewno nie ma brody wystajacej. 4 na pewno nie ma grubych ud, a juz na pewno nie jak na pilkarza hahaha.

 

Ale czaje do czego pijesz ^^ ale w sumie moze to nie sa takie gejszony ? Moze po prostu im takie fotki robia :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Jakoś tak się mizdrzą do tych zdjęć jak panienki :?

A ten ostatni nie ma grubych ud? Każdy piłkarz ma takie? Eee nie lubię takich, za grube :P Ja lubię jak facet ma nóżki jak komar :lol: Szczupłe i zgrabne, nie za bardzo umięśnione. W ogóle ja za bardzo nie lubię mięśni- mogą być, ale nie za duże i nie za dużo.

No i te czoła niskie... Dla mnie okropne. Jak można tak zarosnąć? To specjalnie takie włosy zapuszczają czy czoła mają takie niskie? Włosy? Oszpecają się tylko tym. A 3 ma tę brodę trochę za bardzo odstającą :P

 

Ale dobra, to nie jest temat o moich gustach :mrgreen::lol::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy europejski model zarostu glowy to mniej wiecej na rowni w miejscu jak czolo przechodzi w ciemienie.

NIektorzy maja zarosniete nawet 2cm nizej! Wiem, ze to jest masakra. Pare razy widzialem takich kolesi co byli ogoleni na pare mm i mieli doslownie dziubek zarosniety na dobre 3 cm do pol czola. To jest dopiero jazda.

 

 

 

Kto wygra Meksyk czy Francja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, myslè,ze Francja-ale wszystkiego mozna siè spodziewac po tym meczu,wièc...zobaczymy!! :twisted:Goldielocks, kto to jest ten "kaka"-czy wiesz moja droga ,ze "kaka"to po flamandzku KUPA?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówimy o męskiej urodzie... Jak kiedyś byłem absolutnie zachwycony Vigo Mortensenem w wojskowym uniformie i jakiejś takiej oficerskiej czapeczce, nie wiem jak się ona nazywa fachowo. Gdyby mi wtedy Bozia dała wybrać wygląd, mielibyście wyszczerzoną gębę Vigo w ludziach z forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×