Skocz do zawartości
Nerwica.com

Alkohol a nerwica


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Moja psychoterapeutka mowi mi ze duza czesc objawow powstaje z powodu mojego pica piwa. Prawda jest taka, że wolny czas spedzam chodząc do pabow. Picie piwa, rozmowa z znajomymi przynosi m ulge chociaz na czas pobytu w pubie. Ile pije bywa rożnie ale srednia z tygodnia to byloby jakies trzy piwa co wieczor. Raz zrobilem sobie test, czy objawy beda slabsze gdy przestane pic. No wiec nie pilem przez tydzien. Ale objawy dalej byly, na dodatek przestalem bywac w miejscach ktore przysoilu ulge wiec zrobilo sie smuto i samotnie. Wiec machnalem reka i dalej zaczałem lazic ze znajomymi po pubach. No wiec swiat troche poweselal. A objawy nadal byly.

Tylko zaczely sie pobodki na lekkim kacu. Kolejna wizyta u terapeutki i znowu experyment z niepiciem. Tydzien przerwy i znowu smutek, i doly z tym ze tym razem mocniejsze. Wiec znowu

powrot do zycia pubowego. No to przynajmniej wesolo jest i wylanczam sie gdy siedzie w pubie slucham muzy. Kojena wyzyta u terapeutki a ona co raz wiecej mowi o tym piciu. Mowi, że calkowite oczyszczenie ciala i psychy z alkoholu to minumum trzy miesiace. Alkochol sam nasila objawy a niektore nawet wywoluje. No i ciekaw jestem ile z tych objawow jest spowodowane przez alhohol, jesli pije sie okolo dwa trzy piwa dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×