Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem na dobrej drodze:)


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie starzy znajomi i Ci nowi także!!! Bardzo dawno mnie tutaj nie bylo czego strasznie zaluję, ale nie mam dostepu do internetu na co dzien niestety... Czy w ogole ktos mnie jeszcze pamięta???? Chcialam Wam sie pochwalić, bo jestem na dorbej drodze do wyleczenia sie z tej cholernej depresji... Chodze na terapie (zostal mi jeszcze miesiąc) i troche sie boje co bedzie gdy sie skończy, jak sobie wtedy dam rade, ale nie ma co jak narazie o tym myslec... aktualnie jestem na etapie intensywnego szukania pracy bo zamierzam wyprowadzic sie wreszcie na stale z mojego chorego domu... wczesniej mieszkałam pol roku z chlopakiem i mogłam tu duzo i czesto pisac ale te dobre czasy niestety sie skończyly... odkryłam swoje cele i bede do nich dążyc z przyjemnością... chcialabym tez znalezc znajomych bo mam dosyc ukrywania sie przed swiatem! W końcu ja tez jestem ważna!!! Tego nauczyla mnie terapia.. teraz ucze sie byc samodzielna, no ale ze znajomych nie wolno mi rezygnowac... tak marze o przyjazniach.. ehh moze ktos chętny?? :tel2: o i w ogole jakie fajne są tu nowe emoty hehe tak bardzo za wami wszystkimi tęsknie... za Vovacuum, za fobią, za madzią i za chłopakami tez kurcze tak mi was brak, nawet nie mam czasu poczytac co u was bo zaraz matka albo ojciec przyleci i mi kompa wylączy ehhh... Trzymajcie się!!! trzymam za was kciuki kochani, a wy trzymajcie za mnie bo jeszcze troche mi brakuje do pełni zdrowia, ale ciesze sie, ze odwazylam sie na krok jakim jest terapia (dzieki Vovuś, ze tak mnie do niej namawiałaś) dzieki niej uczę sie byc szczęśliwa... :) Buziaczki!!! :*:*:*:* :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobio, przez dwa miesiace bede miala neta u siebie w kompie wiec bede tu zaglądac codziennie:) a do tego musze nauczyc sie pisac na nowej klawiaturze, tora przed chwilą ostalam wiec na pewno bede duzo sie udzielac :)

Gratuluję Ci odstawienia leków, ja tez jeden odstailam pol miesiaca temu i o wiele lepiej mi teraz, bo przynajmniej mam zdrowe reacje a nie tlumione przez ten lek...

 

brokenwing, cieszę się, z ten temat napawa Cię optymizmem:) :) sama czytam go codziennie by uwierzyc, ze naprawdę juz jest lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×