Skocz do zawartości
Nerwica.com

przygnębiona


malwa27

Rekomendowane odpowiedzi

witam bardzo serdecznie na forum:)

jestem bliska załamania nerwowego,moje życie legło w gruzach odkąd borykam się z problemami małżeńskimi nie twierdze że problem który wynikł miedzy mną a mojm męzem wynikł tylko z męża strony oboje jesteśmy winni ale przejdzmy do żeczy mój mąż uważa że ja nie moge miec własnego zdania bo gdy je mam moj mąż zaraz obrzuca mnie obelgami typu ty kór... ty wypier......a jak ja sie nie odzywam to go nosi a gdy chcem porozmawiac o problemie to on nie chce bo jest urażony nie ma do mnie szacunku dochodzi do szrpaniny a ja chcem tylko rozwiązac problem, chciałam dodac ze jesteśmy małżenstwem od 6 lat i potrzebuje pomocy psychologicznej by może to ja zawiniłam nie mam pojęcia co robic chcem ratowac moje małzenstwo tylko nie mam juz sił mam napady płaczu zamykam się w sobie jest mi bardzo zle przykro czuje wewnetrzy strach zycie moje jest jednym wielkim kłębuszkiem nerwow od samego dziecinstwa dostałam ostro w kosc moja mama jest alkocholikiem do 7 roku zycia mnie wychowywała ale strasznie mnie nienawidziła odkad sie urodzilam powiedziala ze jestem jej koszmarem przypalala mi na rekach papierosy bila mnie lalka po plecach kopala 7 lat mialam jak mnie tata od niej zabral moj ojciec to dobry człowiek ale ozenił sie drogi raz i tez zycie nie było uslane rózami nie zgadzałysmy sie z moja macocha zawsze były awantury tata stał pomiedzy nami i tez czasem było ze to ja winna byłam, przesto nie chciała siedziec w domu poszłam do szkoly z internatem ale jej nie skonczyłam uciekałam miałam juz wtedy problem myslalam ze małzenstwo załatwi moje problemy ale tak nie jest przezyłam koszmar gdy miała 9 lat byłam wykorzystywana przez mojej macochy ojczyma do tej pory jest mi bardzo zle prosze pomóżcie mi błagam ja juz nie chcem tak zyc chcem troche spokoju ale nie mam go prosze o jakies wskazówki i dziekuje

 

[Dodane po edycji:]

 

nieznajoma27,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×