Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ludzie ze WSI


Nina7987

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego ludzie z małych miasteczek sa tacy a nie inni??

interesują się każda rzecza choć powinni zająć się sobą

chodzi mi o to że ludzie z byle czego robią ploty jeden drugiemu powie coś innego i tak w kółko..

z mojej ciąży zrobiła się taka fama że to nieporozumienie...idąc ostatnio na bierzmowanie moja sąsiadka podkreśliła moją osobe BIERZMOMAMĄ to jest chore

nie chce jechać na starszych bo jest to nie miłe ale z czasem napewno wybuchne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie,ale niezaprzeczalnie wszystkie takie cholerne docinki,wynikają z braku wszystkiego,co potrzebne do prowadzenia własnego życia. Ci ludzie są po prostu złośliwi i to w prostacki sposób. Wiem,że to przeciętna rada,ale nie reaguj na to. To irytująca bardzo,ale pomyśl,ze to wszystko wynika z braku,no taktu,czyli to takie prostackie. Wiele dziewczyn musi znosić takie docinki i to najczęściej z ust zdesperowanych starych matron,ale takie już są charaktery,a mentalności tych bab nie da się zmienić. One najczęściej stoją na straży moralności,ale tym swoim zachowanie przeczą sobie..najprościej rzecz ujmując.

To typowe. Pomyśl o czymś innym i postaraj się wyłączyć na ten podstarzały jazgot. Poszukaj odskoczni w książkach albo kinie,filmach-a zobaczysz,ze to wszystko ułatwi. Oglądałaś Juno,bo możesz się z tym utożsamić troszeczkę,a zawsze kiedy postać nierzeczywista ma problemy podobne do naszych,to to daje poczucie jakiegoś rodzaju zrozuminia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde państwo potrzebuje służb specjalnych, bez służb wywiadowczych trudno sobie wyobrazić dzisiaj wolny, suwerenny kraj. Natomiast musimy mieć świadomość jak przebiegały zmiany ustrojowe 20 lat temu i kto maczał palce w tworzeniu i organizacji WSI, jacy ludzie mieli władzę w kraju i kim obsadzali stanowiska w Wojskowych Służbach Informacyjnych... to rzuca inne światło na poglądy i postawy... yyyy... że co? Nie chodzi o WSI tylko wieś? Oh dajcie spokój, Wy serio? A nie jest przypadkiem zaściankowe i prostackie tak wytykać innym pochodzenie i względem niego oceniać innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię to z bólem i żalem ale moja mama jest ze WSi .Liczy się co OBCY powiedzą- zawsze to mówi i robi by się przypodobać zaistnieć .Nawet gotowa jest udawać że wszystko jest za dobrze byle ludzie dostali to co chcieli "pokaz ". Niestety staram się jej udowadniać ,że ludzie i tak będą gadać , czy ci leppiej od nich będą obgadywać , a jak gorzej wyśmiewać .

Tak niestety doszło do rozłamu między mną a matką, gdy ja nie chciałem iść ani do LO i na studia a ona twierdziła "co ludzie powiedzą ??, no wiesz i jak ja przed ludźmi wyjdę"- co z tego mam studia i co jestem lepszym człowiekiem ??Nie jasne że nie !!

Sam zaraziłem się tym gdy robiłem to co ludziom się podało ba podziwiali i między sobą patrz na Michała, ale stanąłem przed lustrem i zrozumiałem ich oszukam ale siebie nie oszukam !! I teraz mam w D###e co o mnie wszyscy myślą robię co chce . A niestety mówię matce że mnie zawiodła wybrała ludzi a teraz niech do mnie nie mówi bo po co ?? Co Ludzie powiedzą !!

p.s. Poczytaj o SOCJOLOGII WSI - niekiedy ze śmiechu można popłakać na Polskim przypomina to moralność Pani DULSKIEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ludzie z małych miasteczek sa tacy a nie inni??

interesują się każda rzecza choć powinni zająć się sobą

chodzi mi o to że ludzie z byle czego robią ploty

 

Bo ich życie jest puste i nudne a oni sami są ograniczeni i zakompleksieni. Dlatego lubią wybielać się na tle innych.

Na pocieszenie powiem Ci, ze ja mam taką sąsiadkę w mieście. Ta kobieta większość życia spędza w oknie lub przed blokiem. Jak coś wypatrzy to dorobi do tego taką ''fabułę'', ze wychodzi historia jakiej by się ''Fakt'' nie powstydził :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie tylko na wsi można znaleźć takie ewenementy. U mojej babci w bloku jest taki dziadek, na emeryturze, siedzi cały dzień w oknie i nap.erdala wszystkich po kolei, czy to małe dzieci bawiące sie czy to starsi ludzi. Jak ktoś wjeżdża na parking i zajedzie 5 cm! na trawnik to dziadek drze paszcze " Wyp**lac stad !!! Dzwonie na straz miejska!!! Na trawie stanął patrzecie ludzie!! ", ogólnie to wszystkich "podaje" na straż miejską za to, że chodzą po chodniku i trącają listek z żywopołotu.

U mnie też tak jest, a to miasto też, jak pierdniesz w domu to na drugi dzień na mieście ludzi Ci powiedzą jaki zapach tego pierda był i kto go wykonał.

A ja mam ich wszystkich w dupie, niech se gadają skoro im to frajde sprawia, byleby nazwiska nie przekręcali :lol:

I faktycznie niektorzy tworzą takie historie ze sie to w pale nie mieści .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak, że "ludzie ze wsi" mają takie podejście. Powodem może tu być jedynie brak zajęć, napewno to, że na wsi ludzie znają się nawzajem oraz to, że wiele sytuacji ich szokuje. Poza tym uwielbiają plotki, uwielbiają żyć życiem innych ludzi. W mieście ludzie żyją w ciąglym pospiechu, często nie znają nawet swoich sąsiadow, poza tym ciąża u nieletniej, czy inne "szokujące" sutyacje sa całkowicie normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×