Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mycie rąk


Editors

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otóz od długiego czasu mam nerwice natręctw czyste mycie rak bylem u psychiatry 6 razy i leczylem lecze sie farmakologicznie, biore te leki i ic to nie daje ;/ dzisiaj bylem u wujka w szpitalu pomoglem mu wstac z krzesla i nie chcialem mu reki podac bo mial z deka brudna tylko wzialem reka o łokiec i ramie, i potem myslalem ze mial tam na rekach resztki zeschnietego krwi bo mial wenfron w zylach i potem polecialem od razu do domu tzn najpierw na autobus caly czas patrzylem sie na rece byly takie spocone myslalem ze to wsieknie i dojdzie do zyl po prostu juz głupieje z tego wszystkiego mam ochote odciac stara skóre i zrobić nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn, tak ale wszystkie psychoterapie sa płatne w dodatku jezde do profesoa i mowie mu o swoicj problemach no to mowil , ze to z wiekiem przechodzi, przeciez nie moge caly czas sie na tym skupiam, teraz nie wezme prysznicu bo sie boje ze niektore mikroorganixmy zostaly na rekach i moga sie przeniesc na cialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to... myłem kilkaset razy ręce dziennie az do krwi... teraz wiem ze im dłuzej w tym bagnie tkwiłem tym głebiej sie w nim zanurzałem... lakarstwo jest jedno-zadne leki(one mają jedynie zmniejszac fizjologiczne żródło natręctw-lęk... przedeszystkim psychoterapia a jeszcze lepiej samoistna odwaga i chęć zmierzenia sie ze swoimi demonami których absurdalnosci zapewne jestes swiadom..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u niego w szpitalu, i jak przyszłem umyłem z 10 razy mydłem antybakteryjnym PROTEX rece i mialem taka mysl że wszystkich w 99% bakteri nie usunie ;( czasem mam ochote domestosem albo proszkiem do prania umyc rece. Boje sie że nawet mydlo antybakteryjne nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie smieje sie z Ciebie tym bardziej ze sam przez to przechodziłem,to dobra rada przemysl ją bo to co teraz robisz jest chore i pogrąza Cie coraz bardziej w tej chorobie.. nie bój sie brudu,zarazków one nie zabijają a uodparniają człowieka...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robić. Pot jest potrzebną wydzieliną organizmu i wszyscy ludzie go wydzielają i żyją bez szorowania się co chwila. Dla celów estetycznych możesz wziąć kąpiel, jednak mikroorganizmów nie usuniesz i nie ma takiej potrzeby. Mikroorganizmy są potrzebne, tak jak ktoś wyżej napisał - uodparniają nasz własny organizm.

 

Przeczytaj ten poradnik:

poradnik-dr-macieja-erdzi-skiego-w-leczeniu-nn-t10398.html

 

Naucz się jakiejś metody relaksacji i ją regularnie stosuj. Polecam relaksację mięśniową Jacobsona. Powinna Ci pomóc, jednak wymaga wytrwałości w opanowywaniu jej i systematycznym praktykowaniu.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×