Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najlepsze leki przeciwlękowe, uspokajające


koszatniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Benzodiazepiny są dobre, tylko że uzależniają. Ja np. biorę Zomiren (Neurol) SR 1 mg. Pomaga mi też Torendo Q-Tabs (lekarz przepisał mi to na zespół paranoidalny, ale lek też uspokaja). Kiedyś też brałam Velafax - dobrze działał na lęki, ale mnie nie uspokajał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzodiazepiny ,barbiturany , -tylko cóz z tego kiedy po miesiącu powstaje reakcja z odbicia i to co leki tłumiły zaczyna narastac ze zdwojona siła..jest jeszcze Afobazol,Hydroxyzyna czy Pregabalina które nie uzalezniająsilnie jak w/w substancje... warto o nie zabiegac w 1 kolejnosci... jednak prawda jest taka i powiedział mi to profesor psychiatrii czyniąc mi aluzje do mojej bezsennosci "na bezsennosc najlepsza jest deprywacja snu,z czasem organizm bedzie tak zmęczony ze jego naturalne mechanizmy zmusze Cie do snu"... odnosi sie to do wszystkich zaburzeń nerwicowych... lęk najlepiej leczy konfrontacja ze żródłem lęku a niepokój aktywnosc fizyczna ..wspomagacze typu doraźne leki przeciwlękowe,alkohol,tytoń,narkotyki itp. to bomba z opóźnionym zapłonem..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszatniczka, z benzodiazepin bardzo dobry jest tranxen-swego czasu to byl jedyny lek ,ktory mnie wyciszal,oczywiscie brany doraznie,po miesiàcu juz jestes od niego uzalezniona.Dziala rewelacyjnie,ale skutki odstawiania sà nie do zniesienia.

Natomiast z medycyny niekonwecjonalnej-melisa,wyciàgi z drzew,owoce passiflory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi, moja nerwica jest na "niskim" poziomie ale mam kłopot z wyjazdami, boje sie tego panicznie, więc myslę o takich wpsomagaczach zeby przezwyciężyć lęk... myśl że mam coś w torebce co tłumi lek dziala zbawiennie ;) chodzi mi o jakieś wyjazdy tygodniowe, podczas ktorych mogłabym się ratować tymi lekami. Pozdrawaim wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×