Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ziółka na uspokojenie


Gość galazka_jabloni

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam brać ziołowe tabletki labofarmu i mam mieszane uczucia. Z jednej strony działają, uspokajają trochę, ale otępiają i powodują senność. Tylko niby jestem spokojniejsza, mogę usiedzieć w miejscu, ale kurcze, chyba łapię przez nie większego dołka niż do tej pory. Już sama nie wiem co o tym myśleć, a muszę być spokojna, bo teraz sesja, a to moja największa zmora te studia. W ogóle sobie z tym nie radzę. Dodam, że sama herbatka z melisy na mnie nie działa w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galazka_jabloni, bierz te tabletki tylko na noc,a melisa pomoze jesli bedziesz jà popijac prze caly dzien.jesli to nie zadziala wybierz siè do specjalisty jakim bedzie w tym przypadku psycholog albo psychiatra.acha jedz magnez i kwasy Omega 3-moze cos z tego wyjdzie? :D pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnez biorę już od dawna jakieś dwa miesiące, ale jakoś nie ma doraźnej poprawy. Melisę też piję kilka razy dziennie, a na wizytę czekam, mam 18. Dzięki za radę. Pozdrawiam ciepło. Spróbuję jeszcze tych omega 3, nie wiedziałam, że one też mają jakiś wpływ na psyche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×