Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja?


rcez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Jestem Paweł

 

To mój pierwszy post. I od razu chciałbym zacząć od powiedzenia Wam największej ilości z życia... Bo wyszło mi w teście skali Becka 46 punktów... Jaki jest powód mojej aktualnej załamki?

Od gimnazjum byłem gnębiony... Wiele ludzi wytykało i wytyka mi do tej pory mój wygląd i to kim jestem. Patrzą się na mnie, śmieją się. Byłem kiedyś tak gnębiony, że płakałem. Teraz chciałbym płakać, ale nie mam sił... Nie mam przyjaciół, kolegów, tylko paru znajomych ze szkoł i rodzinę, która mnie nie rozumie... Kiedy dostawałem komentarze na fotka.pl był przeważnie takie: "ciota", "pedał", "kupa gówna"... Kiedy pisałem na fotka.pl o swoich problemach - nikt mi nie uwierzył... Myśleli, że to prowokacja... Mam nadzieję, że na tym forum ktoś mi uwierzy, bo już nie wiem gdzie szukać wsparcia... Rodzice nie potrafią mi pomóc...

Jeszcze wczoraj chciałem się zabić. Zjeść tabletki na serce i umrzeć... Jutro idę do psychiatry... Miałem iść 22 czerwca, ale stwierdziłem, że jednak muszę iść na prywatną wizytę... Nie powiedziałem mamie, że mam myśli samobójcze... Pragnę się pociąć... Jak tylko rozmyślam nad swoim życiem nie wiem co mam robić...

 

To tyle... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Na pewno nikt tu Cię nie wyśmieje, ani twoich problemów. Ja nie twierdzę, że zmyślasz, myślę że to jest prawdziwe- nie jest to żadna prowokacja.

Dobrze, że idziesz do psychiatry- on Ci pomoże, da leki i poczujesz się lepiej.

Jednak to nie wszystko, one nie dadzą Ci poczucia własnej wartości. Myślałeś o wizyty u psychologa ?

Martwi mnie to, że się tniesz ja też to robiłem. Gwarantuję Ci, że za jakiś czas będzie lepiej.

 

Nie wiem co więcej mogę napisać, wg. testu Becka prawie każdy ma głęboką depresję- nie sugeruj się tym, ewentualnie sugeruj się tym co Ci lekarz jutro powie.

 

Pozdrawiam

 

P.S

Jeśli chcesz popisać to wejdź na czata masz na górze ^^, jeśli nie to mozemy tu popisać, tylko napisz coś jeszcze.

Czymś się interesujesz ?

Czy Ci chłopacy, którzy Cię wyśmiewali uderzyli Cię, czy tylko głupio komentowali ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je też lubię żużla, ale wolę piłkę nożną.

Też byłem prześladowany przez takich chłopaków, teraz chodzę do psychologa i myślę, że kiedyś z tego wyjdę.

Co ty myślisz o psychologu ?

Porozmawiaj o tym jutro z lekarzem, gdyż leki pomogą ale na chwilę.

Lepiej żebyś nie miał nawrotu, więc może spróbujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×