Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lucy32 napisał(a):

Heheheh no przestan🤣

 

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w blokach to częste zjawisko i potrafi wkurzać 😄

 

https://www.castorama.pl/kilka-powodow-dla-ktorych-nasze-zawory-grzejnikowe-stukaja-ins-66017.html#:~:text=Problem z ciśnieniem&text=Sprężyna%2C która go przytrzymuje%2C rozpręża,mocne%2C wytwarza zbyt duże ciśnienie.

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2023 o 19:45, 94. napisał(a):

To prawda,ale to rzecz normalna,i nie tylko u ciebie wiec nie martw sie tym.Pozdro😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucy32 napisał(a):

To prawda,ale to rzecz normalna,i nie tylko u ciebie wiec nie martw sie tym.Pozdro😘

 

A czemu miałbym się tym martwić? Co w tym jest strasznego? Napisałem tylko, że mnie to wkurza, bo to denerwujące i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że ostatnio głównie zawodzę się na ludziach. Na kilku środowiskach, które okazują się być wcale nie takie fajne. Na osobie, która dużo mi obiecała, a żadnej z tych obietnic nie dotrzymuje i miesiącami wykręca się od rozmowy i spotkania. Mam dosyć przejmowania się ludźmi, a nie potrafię inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wkurza mnie" projekt podniesienia renty socjalnej do minimalnego wynagrodzenia, który wygląda "mi" na nawet szatański.

 

Boję się, że tacy z niepełnosprawnościami 02-P czy 12-C mogą mieć bardzo chętnie odbierane bezwarunkowe pieniądze, bo przecież "ręce zdrowe, nogi zdrowe, oczy zdrowe, uszy zdrowe, IQ nie jakoś bardzo niskie, fizycznie też jakoś strasznie nie cierpią" i zamiast ponad 4000 zł brutto miesięcznie renty będą mieć z ZUS-u OKRĄGŁE ZERO, że osoby niepełnosprawne psychicznie będą pierwsze do pozbawienia ich rent. Tacy, którym i wówczas renta socjalna będzie się "bezpiecznie" i "spokojnie" należała, są raczej na tyle chorzy i cierpiący (raczej fizycznie), że bez trudu mogliby założyć zbiórkę na zrzutka.pl czy siepomaga i ludzie dobrowolnie comiesięcznie wpłacaliby im tysiące złotych...

 

A chorych na spektrum psychotyczne, wyraźne zaburzenia rozwoju psychicznego czy ciężkie zaburzenia emocjonalne bądź osobowościowe mogą wygnać na rynek pracy i zostawić ich ewentualnie co najwyżej z mizernym zasiłkiem pielęgnacyjnym... A jeśli chcesz mieć coś więcej niż te ok. 215 zł zasiłku pielęgnacyjnego, to będziesz musiał się gdzieś zatrudnić.

 

Miejsce schizoautystyków i im podobnych nie jest na rynku pracy, tylko na rencie socjalnej czy analogicznej formie wsparcia, do której mogą sobie (jeżeli zdrowie i warunki na pozwolą) co najwyżej dorobić, ale przyzwoitą bazę finansową tacy ""kosmici"" muszą mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza że nawet do takiego lekarza jak psychiatra są kolejki po co najmniej dwa miesiące, wiem że można prywatnie ale trzeba też mieć na to pieniądze.  Ogólnie żeby w tym chorym kraju się leczyć lub chorować trzeba mieć kupę kasy. Wkurza mnie obojętność lekarzy, dbanie tylko o to aby kasa się zgadzała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×