Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza ?:

 

- brak pomysłu na zycie mnie wkurza. Zdecydowanie. Brak cieszenia się drobnostkami, .. brak wyluzowania, brak tolerancji Siebie, brak gospodarowania pieniedzmi, samochód mnie wkurza, .. pogoda mnie wkurza, wszytko mnie denerwuje. eh, eh. Moje zdrowie mnie tez wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że będę zaraz musiala odejsc od kompa i nie doczekam się osoby,ktorej mi brakuje.

A moj Klopsik leży simny i z zamknietymi oczkami w pudełeczku pod kołderką,ktora mi uszylam.

 

 

Placze straszliwie,chce do mojego Zwierzątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwia znieczulica ludzka i caly ten pojebany swiat, idiota ktoty wypisuje mi leki uzalezniajace wie ze zle robi nawet nie rozmawia ze mna jak z tego wyjsc zeby przestac brac jak poradzic sobie z nerwica, nic ni chuja stowe za wizyte i nastepny prosze tylko kasa sie liczy i tak 80% calej jebanej populacji ludzkiej, tak sie sklada ze nie naleze do najbiedniejszych i mam duzo przyjaciol a tak naprawde zadnego, istnieje jeszcze przyjazn w tych czasach? tak naprawde wiekszosci nie obchodza czyjes problemy wiekszosc skupia sie na sobie i swoich problemach, falsz i egoizm widze na codzien, chcialem isc na odwyk do szpitala to kazali mi spac na podlodze bo lozek wolnych nie ma, jebana elita trzyma kase i spycha tych ktorym sie nie powiodlo na margines i to w kazdej dziedzinie zycia. Znalazlem dobrych lekarzy super fachowcow ktorzy na powaznie sie mna zajeli, nie przedmiotowo jako kolejny pacjet bo poswiecili nawet swoj prywatny czas, a jednak sa porzadni ludzie ktorzy bezinteresownie mna sie zajeli, zeby to byla prawda musialem grubo zabulic tym jak sie okazalo pseudo fachowcom. Najbardziej wkurwia mnie glupota polaczona z egoizmem i brakiem empati i szacunku jest masa takich ludzi gdzie grupka gowniarzy dla zabawy zniewazy pobije np. bezdomnego ktory nie dosc ze ma przejebane byc moze mial kiedys rodzine normalne zycie teraz znajduje sie upokorzony na dnie bez pieniedzy i nadziei natrafia na grupke bandziorow i dostaje w pierdol ku uciesze tych popaprancow, ale zajebiscie skopalismy tego smiecia komentuja pozniej. Wyjebalbym tych wszyskich skurwieli na ksiezyc niech miedzy soba sie napierdalaja wlacznie z tymi pierwszymi dodajac do tego ksiezy pedofili. Nic nowego nie odkrylem ale zyje w tym swiecie i nie podoba mi sie to co widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×