Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, AnissemSirch napisał:

Jak to...

No tak, nie każdy jest bogaty, tym bardziej z lękami i w tym cudownym kraju. A druga sprawa to totalnie zero kontroli nad potrzebami fizjo. Dziennie idzie mi 5-6 szt. Zależy czy wychodzę gdzieś czy nie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sarunciax napisał:

No tak, nie każdy jest bogaty, tym bardziej z lękami i w tym cudownym kraju. A druga sprawa to totalnie zero kontroli nad potrzebami fizjo. Dziennie idzie mi 5-6 szt. Zależy czy wychodzę gdzieś czy nie 🙂

Współczuję. To stres musisz mieć ogromny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AnissemSirch napisał:

Współczuję. To stres musisz mieć ogromny. 

Nie tylko stres, ale ogólnie podczas tego no... gwałtu dla przypomnienia, zostałam raniona czymś ostrym w okolicach intymnych co pomimo częściowego uratowania nie jest mi w stanie wrócić pełnej sprawności pod względem fizjo 🤐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sarunciax napisał:

Nie tylko stres, ale ogólnie podczas tego no... gwałtu dla przypomnienia, zostałam raniona czymś ostrym w okolicach intymnych co pomimo częściowego uratowania nie jest mi w stanie wrócić pełnej sprawności pod względem fizjo 🤐

Oby takich skurwieli od razu wieszali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dryagan napisał:

@Sarunciax ale to się kwalifikuje do otrzymania nawet grupy inwalidzkiej i na pewno do refundacji.

 

ja bym wcześniej jaja oberwał, żeby poczuli, co to znaczy

Nie zaliczam się do takiej grupy, ponieważ jestem pełnosprawna, nie mam problemów z poruszaniem kończynami i umiem myśleć trzeźwo. Z resztą nawet dofinansowania na akcesoria higieniczne nie przyznali mi, a co dopiero takowa grupa. 🙂 Żyć jakoś trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sarunciax ale to przecież nieprawda, że jesteś pełnosprawna, skoro masz takie problemy jakie masz. Sama piszesz, że nie jesteś w stanie wrócić do pełnej sparwności. Grupę inwalidzką nie dostaje się tylko z powodów nieporuszania kończynami. A jakbyś miała orzeczoną niepełnosprawność, to na pewno byś dostała dofinansowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem lekarz rodzinny daje refundacje, przy ostatnich 2 lekarzach od czasów zmian, nie dostałam refundacji, bo powiedzieli że moje zapotrzebowanie tygodniowe nie przekracza jakiejś tam liczby sztuk i nie ma potrzeby. Według mnie nie jestem sprawna w 100% i nie wrócę już do pełnej sprawności, ale ZUS gdzie składałam wnioski jak i również byłam na komisji w celu uzyskania odszkodowania, poinformował mnie iż pomimo przyznanego odszkodowania nie kwalifikuję się do grupy inwalidzkiej ani pobierania renty ze względu na brak zaburzeń ruchowych. Oznajmili mnie tylko żebym poszukała sobie pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sarunciax napisał:

Owszem lekarz rodzinny daje refundacje, przy ostatnich 2 lekarzach od czasów zmian, nie dostałam refundacji, bo powiedzieli że moje zapotrzebowanie tygodniowe nie przekracza jakiejś tam liczby sztuk i nie ma potrzeby. Według mnie nie jestem sprawna w 100% i nie wrócę już do pełnej sprawności, ale ZUS gdzie składałam wnioski jak i również byłam na komisji w celu uzyskania odszkodowania, poinformował mnie iż pomimo przyznanego odszkodowania nie kwalifikuję się do grupy inwalidzkiej ani pobierania renty ze względu na brak zaburzeń ruchowych. Oznajmili mnie tylko żebym poszukała sobie pracy. 

Kretyni. Tak lakonicznie to podsumuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, AnissemSirch napisał:

Kretyni. Tak lakonicznie to podsumuje. 

Dlatego piszę, że w tym kraju musiałby człowiek nie mieć ani rąk ani nóg dopiero może się starać o rentę. A i tak by mu powiedzieli że ma jeszcze głowę dlatego może pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 22:33, Sarunciax napisał:

Owszem lekarz rodzinny daje refundacje, przy ostatnich 2 lekarzach od czasów zmian, nie dostałam refundacji, bo powiedzieli że moje zapotrzebowanie tygodniowe nie przekracza jakiejś tam liczby sztuk i nie ma potrzeby. Według mnie nie jestem sprawna w 100% i nie wrócę już do pełnej sprawności, ale ZUS gdzie składałam wnioski jak i również byłam na komisji w celu uzyskania odszkodowania, poinformował mnie iż pomimo przyznanego odszkodowania nie kwalifikuję się do grupy inwalidzkiej ani pobierania renty ze względu na brak zaburzeń ruchowych. Oznajmili mnie tylko żebym poszukała sobie pracy. 

Ale orzeczeń o niepełnosprawności nie wydaje ZUS, tylko PZOON. ZUS nie ma nic do orzeczenia o niepełnosprawności, bo to zupełnie inna, niezależna od ZUSu instytucja wydaje.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×