Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to, że najwięcej mówią Ci, którzy najmniej wiedzą i jeszcze nie są świadomi, że inni wiedzą znacznie więcej. I wkurza mnie to, że nie mam odwagi się przebić, gdy jestem wśród takich ludzi albo jak widzę, że ktoś inny nie moze się przebić. Wkurza mnie moja bierność, chce się nauczyć być soba i bardziej mówić co myślę bez względu na to kto słucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że rozmawiając przez telefon ze znajomym przy kimś nie umiem zachowywać się swobodnie i myślę cały czas co mam mówić żeby nie powiedzieć za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BiologicznaCórkaDziewicy

Cho**rna akatyzja i agitacja! Szkoda, że potencjał leku, który ma dobry wpływ na moją psychikę, zostanie udaremniony przez somatykę. ;/ Chcę leżeć spokojnie, a tu wygina mnie w chińskie "S". :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dobry dzień

Ja już właśnie nie chce się wkurzać chce żyć spokojnie 

Wkurzanie nic nie daje 

Wszystko lepiej żeby było wyważone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki duszy praktycznie potrafie w zupełności opanować wkurzenie. Ale, nie impulsywne. 
Jedno co mnie potrafi mocno zirytować i wkurzyć to jak czytam komentarze "lepszej strony prawicy", i tym podobne, ale też z czasem nauczylem sie tym nie przejmować. Ostatnio jednak mocno się wkurzyłem czytając "naukowy artykuł" na temat schizofreników, że ich świat jest coś na zasadzie "nieprawdziwy, niezgodny z rzeczyiwistością". A przyznam mogło mnie to zaboleć, jako iż...
Iż poczułem coś na zasadzie "jesteś totalnie błędny, pomylony, a twoje przekonania są "do śmieci wyrzuć"

Edytowane przez Red Warrior 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz chyba nic mnie nie "wkurza". Ale wiele rzeczy mi się nie podoba. Zwłaszcza duże zło. Moją psychikę (przypominam, psychika to nie wola) najbardziej mogą denerwować ludzie wierzący w istnienie surowej kary bożej, może mieć ich za najgorszych ludzi, szczególną "antypatią" zdaje się "darzyć" tych, co uznają Koran za Słowo Boże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×