Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Lord Cappuccino napisał:

I to już tak od 4 czy 5 sezonu niestety...

Teraz oglądam twd jedynie dla Negana (lubię Pana Jeffrey'a). Mimo wszystko powinni już uśmiercić tę telenowele

Edytowane przez Jesiennywieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mark123 napisał:

Gdy na jakimś forum jakiś administrator bądź moderator napisze, że jakaś tam sprawa nie podlega dyskusji (i nie jest to sprawa prywatna). Jakiekolwiek sprawy publiczne zawsze podlegają dyskusji czy się to komuś podoba czy nie.

Czuję się wywołany do odpowiedzi.

 

I tak, i nie... sprawy publiczne podlegają dyskusji ale bez "zarządcy" zapanowałaby anarchia. Czy jeżeli nauczyciel wyda werdykt przy klasie, że osoba X dostaje "pałę" i jest to decyzja ostateczna (założmy, że po niepowodzeniu odwoławczym u dyrektora, kuratorium itp.) - kwestionujemy ją? Czy jeżeli sędzia wyda wyrok w sprawie sprawy dotyczącej publicznej materii - kwestionujemy ten werdykt (założmy, że po wyczerpaniu ścieżki apelacyjnej)? Czy jeżeli urzędnik w sprawie publicznej wyda postanowienie X - kwestionujemy je? Autorytety (moderator XD) i osoby decyzyjne są w naszym systemie (nie)stety złem koniecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jesiennywieczór napisał:

Ludzie, którzy puszczają swoje psy luzem, bez kagańca. Kundel rzuca się do nogi, a w odpowiedzi od właściciela słyszysz: "On się bawi, już tak nie uciekaj!" 😕

 

Nie wyobrażam sobie puszczać swojego psa luzem wiedząc, że zaczepia ludzi... Nie każdy lubi psy... -_- Masz kynofobię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cassidy napisał:

 

Nie wyobrażam sobie puszczać swojego psa luzem wiedząc, że zaczepia ludzi... Nie każdy lubi psy... -_- Masz kynofobię?

Nie, wbrew pozorom lubię psy. Tylko nie każdy lubi mnie :') 

Nie boję się ich obecności, ale wiadomo, że kiedy sygnalizują atak (warczenie i wystawianie kłów) człowiek zaczyna się denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 16:18, Lord Cappuccino napisał:

Czuję się wywołany do odpowiedzi.

 

I tak, i nie... sprawy publiczne podlegają dyskusji ale bez "zarządcy" zapanowałaby anarchia. Czy jeżeli nauczyciel wyda werdykt przy klasie, że osoba X dostaje "pałę" i jest to decyzja ostateczna (założmy, że po niepowodzeniu odwoławczym u dyrektora, kuratorium itp.) - kwestionujemy ją? Czy jeżeli sędzia wyda wyrok w sprawie sprawy dotyczącej publicznej materii - kwestionujemy ten werdykt (założmy, że po wyczerpaniu ścieżki apelacyjnej)? Czy jeżeli urzędnik w sprawie publicznej wyda postanowienie X - kwestionujemy je? Autorytety (moderator XD) i osoby decyzyjne są w naszym systemie (nie)stety złem koniecznym.

Uważam, że nawet przepisy powinny podlegać dyskusji, bo niektóre są żałosne, powiedziałbym nawet, że niektóre są przepisami wspierającymi przestępczość czyli stanowią zagrożenie dla obywateli.

 

A już bezwzględnie powinno podlegać dyskusji, gdy ktoś wyda jakąś publiczną decyzję bez uzasadnienia, dlaczego tak, a nie inaczej.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie sztuczni i idealni ludzie. Wiem są to tylko pozory ale wkurza mnie jak idealnie te pozory umieją zachować. 

 

Wkurza mnie ze czuje pociąg do kobiet, i facetów czy jestem biseksualna? 

 

Wkurza mnie ze nie raz wleci taka mucha która chodzi po buzi i nie można jej złapać i zabić... Pół dnia latać za muchą? 

 

Wkurza mnie ze mam bolesne zatoki, boli mnie znów głowa znów muszę na ból tabsa wziąć. 

 

Wkurzają mnie lekarze, są wypaleni. 

 

Wkurzają mnie śmiecące dzieci na dworzu.. I dorośli, i wszyscy którzy rzucają śmieci na ziemię. 

 

 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×