Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wkurzyła mnie babka w autobusie, wepchała się na wolne miejsce obok mnie razem z wózkiem, coś zaczęła gadać o młodzieży a potem jak wychodziłam to ją przeprosiłam a ona mi zastawiła drogę swoim wózkiem, bym się o niego potknęła gdyby nie to, że przeskoczyłam przez jej wózek i w ostatniej chwili wyskoczyłam z autobusu jak już kierowca zamykał drzwi.

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mark123 napisał:

Że jak dotąd było tylko 11 dni ciepłej pogody, a ta to cały czas pozimie/przedwiośnie, które może utrzymać się nawet do drugiej połowy czerwca

 

A od ilu stopni zaczyna się ciepła pogoda?. Na wybrzeżu kwiecień i początek maja typowy czyli 10 stopni na termometrze a przez silny wiatr odczuwalne koło 5. Na temperatury ponad 20 stopni trzeba czekać do czerwca albo nawet lipca, a 30 tu nie ma prawie nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, carlosbueno napisał:

A od ilu stopni zaczyna się ciepła pogoda?. Na wybrzeżu kwiecień i początek maja typowy czyli 10 stopni na termometrze a przez silny wiatr odczuwalne koło 5. Na temperatury ponad 20 stopni trzeba czekać do czerwca albo nawet lipca, a 30 tu nie ma prawie nigdy. 

W moim regionie typowa temperatura maja to około 20 z częstymi ociepleniami do 25. A w tym roku przeważa 10-15, temperatura typowa dla marca dla mojego regionu i według prognoz dłuższego ocieplenia na razie nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2019 o 19:41, mark123 napisał:

Niedorozwinięte intelektualnie osoby narzekające na ciężkie warunki pracy i zły stan zdrowie niemogące się doczekać emerytury, którym jest ona potrzebna nie do odpoczynku i poprawy stanu organizmu, a do tego, by być pijanym 24/7. Jeśli ktoś potrafi być trzeźwy, ale wyłącznie dla pracy, nie powinien mieć w ogóle prawa do emerytury, powinien pracować do śmierci i to 7 dni w tygodniu, bez prawa nawet do weekendów.

Prawda , popieram w 100% 

 

Mnie wkurwiają śmierdzące pyskate dziady które wchodzą do autobusu i z ryjem że chcą miejsce wolne ostatnio aż jedna dziewczyna się wystraszyła. Następnym razem wypierdolę takiego z autobusu i gówno mnie to obchodzi co inni pomyślą i że jest kamera w autobusie.

Edytowane przez ultrasone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mark123 napisał:

W moim regionie typowa temperatura maja to około 20 z częstymi ociepleniami do 25. A w tym roku przeważa 10-15, temperatura typowa dla marca dla mojego regionu i według prognoz dłuższego ocieplenia na razie nie widać

W marcu to u mnie 10 stopni to święto i do tego wieje zwykle. Dziś niby 16 stopni ale taka wichura że mi w głowę było zimno bez czapki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom biurokracji panujący w tym kraju i nasza cudowna służba zdrowia przekraczają wszelkie normy psychiczno - fizyczne.

 

Ile jest pierdolenia żeby zrobić książeczkę sanepidu na własną rękę :

 

Morfologie i cukier na czczo który robiłem prywatnie w styczniu mogę wsadzić sobie w buty bo do książeczki musi być z ostatnich 3 miesięcy minimum. RTG klatki nie zrobisz NIGDZIE nawet prywatnie bez skierowania od swojego lekarza rodzinnego.Samo wpisanie tych wszystkich badań przez lekarza też swoje kosztuje.

 

zanim ja to wszystko zrobię to robota za prawie 3,5k zł na umowie o pracę przejdzie mi koło nosa a wtedy dostanę pierdolca ostatecznego i trafię do psychiatry bo obecnie robię na zleceniu za może 2.5k .... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chwalący się na forach psychologicznych korzystaniem z różnego rodzaju drogich usług prywatnych i ludzie, którzy uważają, że drogie usługi to standard dla Polaka (no chyba, że faktycznie przeciętny Polak nieoficjalnie kradnie na miesiąc kilkadziesiąt tysięcy).

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące prognozy pogody, według niektórych prognoz termiczne lato dobiegło już końca, a w sierpniu może zrobić się już mocno jesiennie. A jeśli taka tendencja się utrzyma dalej, to we wrześniu może być mroźno i śnieżnie.

Według niektórych prognoz na następne lata, termiczne lato będzie coraz krótsze i w ciągu najbliższych kilkunastu lat Ziemia wejdzie w stan małej epoki lodowcowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×