Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

że nie mogę być honorowym krwiodawcą ani dawcą szpiku kostnego

Ale to są różne kryteria. Mojej krwi nie chcą, ale zarejestrowali mnie jako potencjalnego dawcę szpiku (wiedzieli o depresji i lekach). To było 7 lat temu, może teraz bym nie przeszła sita.

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, anemon napisał:

że nie mogę być honorowym krwiodawcą ani dawcą szpiku kostnego

---ja też nie mogę być według polskiego prawa( przebyte i wyleczone HCV) , ale mam na to głęboko wy-jebane , srał ich pies . Tez mi kara , , , walić w to pałą zomowca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znależć wątku o tym " jak te fachury "  zje-bali to Forum nową skórką .To z braku laku pisze tutaj ,,,

 ZJEBA_LI to Forum od każdej strony , degrangolada jakaś , szum , zero przejrzystości , co to jest , jakaś stara wyrzutnia ruskich rakiet na prąd , czy co ? Ja pierd00000lę , odpycha dziadostwo na kilometr . czasami człowiek by cos napisał- odpisał  , wypisał , ale gdzie tam ,,,  w tej zawiłowości , mgle paranoika , niekomunikatywnosći nie ma jak > NIE MA JAK !!! i w dupie Cię mają ,,, 😕:bezradny:

 Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a na stronie https://www.dkms.pl/pl/faq znalazłam info o schorzeniach wykluczających możliwość zostania dawcą szpiku

U nas na studiach była akcja zapisywania się i mnie przyjęli (musiałam z jakąś pielęgniarką pogadać o chorobie i lekach).

Cytat

ZABURZENIA PSYCHICZNE: schizofrenia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia osobowości i zaburzenia zachowania osób dorosłych.

No, mi się diagnoza zmieniła (CHAD), może teraz by nie przyjęli (wtedy depresja).

Może napisz e-maila?

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×