Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ludzi w pociągu, którzy patrzą się przez większość czasu w to, co robię na kompie. Specjalnie zaczęłam czytać forum, żeby pomyśleli, żem jebnięta. 8)

 

 

W pociągu jest nudno a oni nie mają co ze sobą zrobić, ich umysł szuka zajęcia, więc To co robisz na kompie w kontekście tego co dzieje się w pociągu jest dla nich interesujące. Także wybacz im, że się gapią ;)

 

To jest niekończąca się historia, jak stara jestem i jak długo jeżdżę pociągiem. Zawsze mnie bawi, jak mogę sobie porobić coś 'niestandardowego', bo zazwyczaj to oglądałam filmy albo szłam spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż tak 'zwariowana'. Moim ekstremum na chwilę obecną było to forum 8)

Wkurza mnie nawet, jak są sceny seksu w filmie, a jakiś bałwanek się tak nudzi, że mi musi patrzeć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm kuriera, który nie potrafi używać telefonu przy próbie dostarczenia paczki :evil:

 

Tja, raz taki jeden przywiózł mi towar prawie tydzień po wysłaniu (to była jego trzecia i ostatnia próba dostarczenia paczki) Jak go zapytałem mocno niemiłym tonem czemu nie pomyślał żeby zadzwonić to tylko pokazał list przewozowy a w rubryce na numer telefonu wpisali mu kod pocztowy mojego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kurierzy mają ciężką robotę z której ciężej się wykręcić niż do niej wkręcić.

 

Wkurzają mnie moje napady głodu... tyle dni było dobrze! A teraz zeżarłam więcej niż zjadłabym w ciągu całych dwóch dni... Mam nadzieję, że to tylko taki moment w cyklu i to minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Lilith, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać i kliknąłem w serduszko na próbę ;) A tak na serio - masz sporo racji. Te lajki na forum i inne formy polubienia mogą trochę wypaczyć to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że w przyszłym tygodniu prawdopodobnie tracę prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej, co prawda chyba tylko na tydzień, ale i tak porypane, bo powodem utraty jest wyłącznie to, że pewne osoby na wysokich stanowiskach są zbyt mało inteligentne, by właściwie myśleć i właściwie powstępować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×