Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

rodzice nie liczą się ze mną. nie interesuje ich co mam do powiedzenia. nie dopytują kiedy milczę. depcą moją prywatność. niszczą mnie od małego...

a potem dziwią, że coś ze mną nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna/color], mają się domyślać? Strzelasz im fochy?

Rozumiem twój gniew, z rodzicami mam to samo, jednak nic nie zdziałasz bez dialogu. Nawet jeśli ten dialog przejdzie w ostrą jatkę, czasem trzeba wykrzyczeć swoje racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna/color], mają się domyślać? Strzelasz im fochy?

fochy? nie mam 5 lat.. oni nie muszą się nic domyślać, bo mówię zawsze to, co myślę, tyle, że ich to nie obchodzi. podobnie jak dialog.

gdyby nie oni być może moja dusza dziś byłaby nienaruszona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cholerne filmiki >.< Nie są to filmiki, dzięki którym strona zarabia, i nie są to filmiki pomagające w jakikolwiek sposób internautom. Jedna osoba już odeszła z forum, błagam zróbcie coś z tym. Żeby chociaż dźwięk się sam nie włączał... To naprawdę SZKODZI wielu osobom.

 

 

I przestał mi działać Windows Hello :<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że jestem w relacji z zazdrosną i pasywno- agresywną osobą, a przez to że jestem zdiagnozowana z zaburzeniami osobowości nie wiem czy to ja popełniam błąd czy ona

Opierasz słuszność swoich poczynań/przekonań na jakiejś randomowej diagnozie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cholerne filmiki >.< Nie są to filmiki, dzięki którym strona zarabia, i nie są to filmiki pomagające w jakikolwiek sposób internautom. Jedna osoba już odeszła z forum, błagam zróbcie coś z tym. Żeby chociaż dźwięk się sam nie włączał... To naprawdę SZKODZI wielu osobom.

 

 

I przestał mi działać Windows Hello :<<

Jaka przeglądarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cholerne filmiki >.< Nie są to filmiki, dzięki którym strona zarabia, i nie są to filmiki pomagające w jakikolwiek sposób internautom. Jedna osoba już odeszła z forum, błagam zróbcie coś z tym. Żeby chociaż dźwięk się sam nie włączał... To naprawdę SZKODZI wielu osobom.

 

 

I przestał mi działać Windows Hello :<<

Jaka przeglądarka?

 

 

Edge. Wiem, ze mogę na chroma zainstalować AdBlocka ale nie podoba mi się wygląd chroma :(

 

Przestało mnie już to wkurzac szczerze mówiąc :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×