Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

zalezna, Ja kiedyś nie spałam ok. 4 dni i miałam dosyć :-| Współczuje strasznie..Teraz na spanie nic nie biorę, choć mam problemy z zasypianiem. Ale wolę sama sobie to unormować niż tabletkami. Kiedyś brałam Tisercin(Levomepromazine) na spanie i pomagało. Może ty też spróbuj.

mnie zadne leki jak do tej pory na spanie nie pomogly(od psychiatry oczywiscie). bralam tez jakies zioła do tego i melatonine i nic.

jak to mowilam mojemu lekarzowi to powiedzial "to niemozliwe zeby nie mogla pani spac po tych lekach w takich dawkach". no, nie serio...

 

btw wk.wia mnie to,ze teraz na prawie wszystkie popularne strony zeby cos napisac to trzeba sie zarejestrowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie , że wszystkie moje obawy i zmartwienia się sprawdzają. kiedy mysle"byle kogos nie spotkac" wlasnie te osobe spotykam. kiedy mysle o tym by nie zachorowac- wlasnie dopada mnie choroba. kiedy mysle o tym by cos sie nie wydarzylo- wydarza sie. kiedy boje sie ze komus cos sie stanie- wiaza te osobe do szpitala. chyba nieswiadomie przyciagam pecha :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jak muszę wstać rano do pracy to jestem nieprzytomna i nie mogę się dobudzić a jak kuźwa mam możliwość pospać dłużej tak jak dziś to wstaję o piątej rano!!! Wk....a mnie to :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artystyczne furtki dla sztuki , przedmiotem handlu .. handel wrażliwością ...

szykuje się konkluzja jutrzejszego dnia Mess.

Mam nadzieje że umiesz budować , albo masz dobrą rękę do kwiatów, a może znasz pierwszą pomoc, ... Co By Ci ta wrażliwość do końca nie zniszczała...

 

 

( brej nocy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×