Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, ale co mnie to ch*j obchodzi, ze one mają dzieci i dały sobie je robić mnie się należą takie same prawa a tu wychodzi na to, ze one z racji że są matkami i dojeżdżają z jakieś wsi zabitej dechami nie dość, ze mogą sobie pózniej przyjechać ode mnie to sobie jeszcze mogą wcześniej wyjśc a dostajemy tą samą kasę. Kur*a już ja ich urządze :evil:
w naszej sytuacji demograficznej matki trzeba wspierać no ale nie kosztem innych i tak że pracując więcej od nich dostaje się taką samą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracodawczyni pierdolnięta baba jakim prawem ona mi czyni wyrzuty, że ja męza i dzieci nie mam i sobie mogę zostawać dzień na dzień dłużej niż reszta i odwalać za nich robote i oczywiście nie mogę nic powiedzieć bo grozi zwolnieniem :roll: Jestem tam najmłodsza pewnie dlatego sobie stare prukwy pozwalają :evil:

 

No to faktycznie wkurzające.

Również jestem u siebie w pracy najmłodsza. Kiedyś przed świętami była afera bo wzięłam wolne. No bo jak to? Nie mam rodziny, nie muszę przygotowywać świąt itd. Przecież ja nie potrzebuję tak wolnego jak inni. Powiedziałam stanowczo, że mam swoje życie i nic im do tego. Na szczęście w moim przypadku wstawiła się za mną szefowa :smile: Powiedziała, że byłam pierwsza w "rezerwacji" i to reszta ma problem :P

Teraz mam już spokój i nikt mi się w nic nie wcina.

 

bo wolne i bezdzietne kobiety to wymarzony okaz dla pracodawców

 

Nie koniecznie. Wolne i bezdzietne kobiety są problemem bo w każdej chwili mogą zajść w ciążę i będą chciały iść na macierzyńskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracodawczyni pierdolnięta baba jakim prawem ona mi czyni wyrzuty, że ja męza i dzieci nie mam i sobie mogę zostawać dzień na dzień dłużej niż reszta i odwalać za nich robote i oczywiście nie mogę nic powiedzieć bo grozi zwolnieniem :roll: Jestem tam najmłodsza pewnie dlatego sobie stare prukwy pozwalają :evil:

 

No to faktycznie wkurzające.

Również jestem u siebie w pracy najmłodsza. Kiedyś przed świętami była afera bo wzięłam wolne. No bo jak to? Nie mam rodziny, nie muszę przygotowywać świąt itd. Przecież ja nie potrzebuję tak wolnego jak inni. Powiedziałam stanowczo, że mam swoje życie i nic im do tego. Na szczęście w moim przypadku wstawiła się za mną szefowa :smile: Powiedziała, że byłam pierwsza w "rezerwacji" i to reszta ma problem :P

Teraz mam już spokój i nikt mi się w nic nie wcina.

 

bo wolne i bezdzietne kobiety to wymarzony okaz dla pracodawców

 

Nie koniecznie. Wolne i bezdzietne kobiety są problemem bo w każdej chwili mogą zajść w ciążę i będą chciały iść na macierzyńskie.

w takim razie lesbijki najlepsze albo panie po 50-ce z odchowanymi pociechami ale tych podobno nikt nie chce zatrudniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e dopiero teraz do mnie dotarło jakie rzeczy powinnam zrobić w przeszłości w konkretnym czasie. to już minęło, już tego nie cofnę, by to zmienić.

fuck, to jest najgorsze. jakoś nie umiem się z tym pogodzić. jestem dosłownie na siebie wściekła, bo nie dostanę kolejnej szansy. przepadło :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie blokada na innych ludzi, którą noszę w sobie wszędzie.

Wkurza mnie brak kobiety ze skórzanym pasem/pejczem/innym czymś, czym prała by mi tyłek dla naszego seksualnego zaspokojenia.

Wkurza mnie łacina.

Wkurza mnie akademik.

Wkurza mnie bieda. Że niemal wszystko się w Polsce sypie.

Wkurza mnie brak miłości. Bez niej nie zaznam szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie chce mi sie jeść kiedy chce mi się jeść

że nie mam ochoty ćwiczyć kiedy mam ochotę ćwiczyć

że nie mam ochoty tworzyć muzyki kiedy jedyne co mam ochotę to tworzyć muzykę

że nie mam ochoty rozmawiać z ludźmi kiedy tak bardzo brakuje mi rozmowy z ludźmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że nie mam z kim się umówić w celu wspólnego spędzenia wolnego czasu. Każdy ma swoje zajęcia - studia, praca, jakieś pierdoły albo ważne dla świata sprawy... Czuję, że ludzie nie dążą do miłości, lecz do samodzielności, która według mnie jest ucieczką od odpowiedzialności.

 

A umowy "śmieciowe" są dobre, jeżeli zarabia się kilka tysięcy złotych miesięcznie lub/i robi się to, co się lubi za tyle pieniędzy, że wystarczy na utrzymanie, jest się dobrze traktowanym i potrafi się zarządzać pieniędzmi tak, żeby zapewnić sobie przyszłość. Tego wymaga kapitalizm. Emerytury... przeżytek ustrojów socjalistycznych. Tak samo z resztą, jak polska "umowa o pracę". Niskie zarobki i traktowanie ludzi jak "śmieci" to inna sprawa. Dotyczy właśnie tego, że ludzie uciekają od odpowiedzialności w grupie. W krajach "zachodnich" związki zawodowe prężnie działają. A w Polsce każdy patrzy tylko na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja bezsennosc(dlaczego do ch... ja od 5 lat nie moge normalnie sie wyspac jak normalny czlowiek od 22/4 do 6-7 rano???!! kazdej nocy to samo. wszyscy spia a ja siedze w pokoju i niewiem co mam ze soba zrobic do rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna, Ja kiedyś nie spałam ok. 4 dni i miałam dosyć :-| Współczuje strasznie..Teraz na spanie nic nie biorę, choć mam problemy z zasypianiem. Ale wolę sama sobie to unormować niż tabletkami. Kiedyś brałam Tisercin(Levomepromazine) na spanie i pomagało. Może ty też spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×