Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wkurzył mnie automat do wydawania numerków w urzędzie a co najgorsze działał bez zarzutu a popsuł się dopiero w momencie kiedy do niego podeszłam i nie mogłam wyciągnąć tego cholernego nr!!! :evil: Miałam ogromną ochotę go palnąć, albo kopnąć, ale za dużo ludzi dookoła było :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy, który przez 2 tygodnie nie wysłał do mnie towaru. Najpierw pomylili adres i wysłali do kogoś innego. Teraz napisali mi, że paczka do nich wróciła i wysłali jeszcze raz z tym samym numerem paczki co wcześniej. Paczka oczywiście też nie doszła. Skontaktowałem się z inpostem i napisali, że to niemożliwe, aby nadać ponownie paczkę z takim samym numerem. Czyli prawdopodobnie, któraś ze stron kłamie, albo jest w błędzie. nie już to nie obchodzi, straciłem cierpliwość. Ostatni dzień czekania i żądam zwrotu kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie w ciele! Za dużo tej złości! Chętnie się podzielę, jak komuś brakuje :D

Wkurza mnie jeszcze, że bateria do telefonu, którą zamówiłam w zeszłym tygodniu miała w tym być już do odbioru, a ludzie z serwisu, którzy obiecali odezwać się na początku tego tygodnia nadal tego nie zrobili, a jak zadzwoniłam do nich, powiedzieli, że w ogóle zapomnieli o moim zamówieniu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, o jezu, ale to jednak nie jest ich rzecz, więc nie mieli prawa robić czegoś, o co ich nie prosiłam. W ogóle nie wyraziłam zgody na wyjęcie karty pamięci, a te gnoje i tak to zrobiły. To jest po prostu niedopuszczalne. Każdy by się wściekł, gdyby stracił wszystkie zdjęcia, tysiące piosenek, tapety, gry, kontakty. No, po prostu wszystko. Nie przyjmuję od nich żadnych argumentów. Żałuję, że w ogóle im go dałam. Miałam jedynie rozlaną baterię i tylko ją chciałam wymienić. Wiedziałam, żeby obcym nie zostawiać wartościowych przedmiotów, bo ludzie to takie głąby, że wszystko co nie ich, to zniszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, też miałam rozlaną baterię, ale zanim oddałam tel. do serwisu zapisałam sobie wszystko co miałam z karty pamięci i tel. Kiedy dostałam tel. był całkowicie wyczyszczony. Nic na to nie poradzisz, możesz się tylko wkurzać, ale stoi za nimi Regulamin, którego i tak większość z nas nie czyta :bezradny: Podobnie jest z laptopami - nieważne czego dotyczy usterka, pamięć może zostać całkowicie wyczyszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam im, że proszę o nie wyjmowanie karty pamięci. Do wymiany baterii nie jest to raczej potrzebne, a głąby wyjęły. Chciałam dostać jedynie nową baterię i nic więcej.

Ta sytuacja potwierdza tylko moje przekonanie, że ludziom nie można ufać.

magnolia84, na nic mi Twoje argumenty, bo straconych aplikacji nic nie zwróci.

Ku*wa, byłyby na telefonie, gdyby w nim nie grzebali. Co za fi*ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×