Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

madeline1111, Bo jestem chora. Zatrułam się albo jakiś wirus. I jem herbatniki, chrupki kukurydziane, chleb z masłem i zaraz będę mieć kaszkę bananową. :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sama siebie wkurzam. Że się nie umiem jak normalny człowiek wziąć do pracy. Godziny, dni lecą, a ja nic w tej robocie nie robię:( Już chyba z paręnaście miesięcy nie doświadczyłam stanu tak silnego zajęcia się pracą, że o świecie się zapomina. Tęsknię za tym, to takie piękne uczucie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee,wydać w Empiku kasy to warto ;)

A ja wkurzona na pani dyrektor ze szkoły podstawowej w której znajduję się mój gabinet.Choć nie ona mnie zatrudniała,to ma wymagania takie że rzygać mi się chcę na jej smutną niedowartościowaną mordę,której nigdy nikt chyba nie zobaczył uśmiechniętą :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jestem idiotką, która nie potrafi się docenić. To, że ambicje ciągle mkną do góry i nie ma czegoś takiego jak satysfakcja. Znów wyszło że za surowo oceniłam pewny aspekt i nie było tak źle.

Wkurza mnie to, że pomimo 'wolnego' miesiąca mam już nawał pracy i zero odpoczynku bez chwili odejścia od myśli o obowiązkach.. Odpoczynek w tym wypadku jest najgorszym wyjściem, przegraną. A ja już powiedziałam że pracować będę choć już rzygam tym projektem. Dosłownie, organizm się buntuje a ja jak nerd ślęczę non stop przed jakimś gównem które i tak jest nic niewarte. Nie wspominając o głowie, bo tam już szajba. Ale i tak wyglądam na taką, która wie co robi i to z pasją. Choć w myślach powstrzymuję się od powiedzenia tego, że mam dość i rzucam to w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×