Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

te jebane maile od sklepów co tylko jak się zarejestrujesz i coś kupisz to jęczą o opinie, lajki i inne chujstwa jakby nastały czasy, w których masz być wdzięczny, że usługa przebiegła prawidłowo, niech się cieszą, że kupiłem i nie marudzę a zawsze mógłbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te jebane maile od sklepów co tylko jak się zarejestrujesz i coś kupisz to jęczą o opinie, lajki i inne chujstwa jakby nastały czasy, w których masz być wdzięczny, że usługa przebiegła prawidłowo, niech się cieszą, że kupiłem i nie marudzę a zawsze mógłbym

Właśnie! Przypomniałeś mi, że to też mnie wkurwia :/ "Państwa dildo sprawdza się wyśmienicie, orgazm za orgazmem, do tego migoczące w ciemności światełka i 400poziomów wibracjii - dziękuję i w pizdu polecam" -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w pizdę raczej ;p

no dobra ale niepotrzebnie się wkurwiłem bo wystarczyło dać opcję pozytywny i ot cały komentarz, ich szczęścia kurva!!!

 

za to wiecie co mnie naprawdę wkurwia...

maksymalne cięcia na przestrzeń magazynową w każdym jednym sklepie, kurva nawet w hurtowniach! nic już nie można dostać mniej popularnego, zostaje głównie Amazon i wysyłka z USA po 20 dolców :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, załóżmy, że ktoś ogląda razem z Tobą film, który mu się nie podoba. Jeśli ma zrzędzić przez cały czas to nie lepiej wybrać coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze znowu sie zle czuje, to ze jakby tego wszystkiego bylo malo zaczela mnie nap- lac 8 ka na ktorej leczenie pieniedzy niemam. to ze zaden lekarz nie chce mi pomoc, to ze od 8 miesiecy nie mam zycia nie mam sily. to ze nie potrafie sie skupic, a dostalam prace marzen i zaraz mnie pewnie wyjebia. to ze sie spaslam jak prosie a nie mam sily na sport. to ze place majatek za psychologa i chodz psychicznie czuje sie lepiej moje cialo jest ciagle zje- ne.

to ze musze przejechac za tydzien 1200 km w ciagu jednego weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Że ojciec wypił piwo z wścibskim sąsiadem (a jednocześnie mężem kuzynki), który w ten sposób chce wyciągnąć od ojca jakieś informacje. :x A ojciec zawsze wszystko wygada, nawet gdy mówi mu się, że nie ma czegoś rozpowiadać. A zwłaszcza się tak dzieje po alkoholu. :x Przez tego ch*ja jeszcze znowu wpadnie w ciąg!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×