Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu który modernizuje kiosk pod moim blokiem, nie wiem na czym dokładnie polega modernizacja, ale jest w nią zamieszane dużo używania piły elektrycznej, stukania młotkiem i jęki ciętej blachy :evil:

 

 

Bonusowy wkurw: "zachorowałem" na sushi ale jak patrzę na to ile kosztowałaby taka dieta to zaczynam "zdrowieć" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrobić najprostszych czynności, np wyjście bez celu na ogród, pójście do sklepu (mam jakąś obsesję na punkcie wydwania reszty), pójście do stomatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie moja rodzinna raz ostro wykiwała i to było miesiąc temu... Powiedziała mi że mam czerwienicę bo hemoglobina była podwyższona z lekka. Zamist dać skierowanie do szpitala na głębsze badania kazała mi przyjść za pół roku... A jak mój stan był gorszy to powiedziała że nie będzie nam pomagać i mamy sobie znaleźć innego lekarza że mi nic nie jest i nie mamy podwarzać jej kompetencji, lekarze są wprost śmieszni myślą że mają taki zawód to mogą zwykłym szarym ludziom uprzykrzać życie. Lepiej zmień lekarza i się będziesz mniej stresować. Życzę Ci jak najlepiej, daj znać :)

Ps. U mnie okazało się że to nie czerwienica tylko nawrót nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×