Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, bardzo dobrze :great:

Według mnie to strata czasu i pieniędzy. Jak sobie pomyślę że znowu będę musiał siedzieć z jakimś obcym facetem albo kobietą, to aż mi się nieprzyjemnie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze zamiast biegać i cieszyć się życiem i żyć na krawędzi, muszę siedzieć w szpitalu, bo mam zjebany mózg, bolą mnie mięśnie, ledwo trzymam się na nogach, korva to smutne i żałosne. Może nawet tragiczne.

I nie żałujcie mnie, sam jestem sobie winien, tzn.przepustka swiateczna i dwu dniowy melanż z alko..

Zawsze chciałam być upadłym i szalonym aniołem. A psycholog mówił mi dzisiaj że nie mam celu w zyciu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie dziś wkurza , słońce bo gorąco , ludzie bo są denerwujący , rodzina bo psuje mi plany , płeć męska bo mają móżdżek wielkości komara ... nic tylko dupę o kant potłuc :bezradny:

Na wybrzeżu najwyższa temp. w tym roku to 13 stopni i to dzisiaj było, do 20 stopni to pewnie do czerwca, lipca będzie trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie ludzie.. Szczególnie zaślepieni katolicy którzy wierzą w swoją wiare a nawet nie mają podstaw by w to wierzyć. Mam tu na myśli osoby które wierzą a nawet nie przeczytały biblii więc sami nie wiedzą w co wierzą. To już jest meczące sam jestem osobą która nie uznaje wiary ale potrafię tolerować i szanować wybory innych lecz takich kretynów po prostu nie szanuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×