Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lubin] i okolice


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie znalazłem wątku o naszym 80 tysięcznym mieście, więc zakładam.

Czy spotkam tu kogoś z mojego miasta albo okolic ?

Możecie tu przy okazji, dodawać opinie o lekarzach, psychologach, psychoterapeutach.

Pozdrawiam

VaS :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. W moim mieście jest tylko poradnia psychologiczna, z NFZ. Skierowanie do poradni od internisty i krótkie oczekiwanie. Proponuję dużo czytać. Artykuły, książki. Świadomość tego co czujesz, myślisz i czego pragniesz jest istotna. Przede wszystkim Ty będziesz mówić - i przez to poznawać siebie jeszcze lepiej. Wygadać się jest dobrze ale i pisać o tym też sprawia ulgę. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polkowicach obok apteki "pod rokitnikiem" są poradnie. Przyjmuje tam psychiatra o nazwisku Dul, zresztą przeczytasz na tablicy. Kasuje nie wiem ile. Nie wiem czy jest dobry. Myślę, że to kwestia indywidualna. Tak jak po prostu ktoś ci pasuje ze znajomych lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówiesz.

Miałam spotkanie z jedną Panią psycholog w Legnicy. Jej podejście do klienta było skandaliczne. Nawet się nie przedstawiła, nie przywitała. Na dodatek się spóżniła i nie raczyła mnie uprzedzić. Jak gdyby nigdy nic, rozsiadla sie w fotelu i powiedziała łaskawie... "słucham".

 

Podziękowałam i wyszłam, nic na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalenie zawodowe, menopauza, zadarty nos...? Moja, niewiele młodsza ode mnie Pani psycholog, otwarcie przedstawiła, że pozna mnie gdy będę mówić, i ja siebie poznam. Otworzyłam się na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z okolic Lubina :) Byl ktos u jakiegos dobrego specjalisty ?? Bo ja jak narazie bylem u "psycho" w polkowicach na NFZ, przyszedlem, powiedzialem co mi jest, dostalem leki (nie biore ich :P), myslalem ze bedzie to inaczej wygladalo jak to wygladalo w waszym przypadku :) ??

Pozdro

 

P.S. Bierze ktos jakies leki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensual, wybierz się do dobrego psychiatry.

Ja Ci polecam dr. LAskowskiego przyjmuje na ulicy słonecznej.

A psychoterapie powinieneś znaleźć w mariamedzie na nfz ( To jest na Wyszyńskiego.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem mieszkańcem Lubina, mężczyzna 38 lat. Szukam jakiegoś wsparcia-może lekarskiego również. Problem leży w moim zamykaniu się w sobie, braku okazywania uczuć, braku odpowiedniego szacunku dla bliskich osób, moich "humorów" i rozczarowaniu dotychczasowym życiem. Mam bardzo niskie poczucie własnej wartości itd... Jestem obecnie w trakcie finału (raczej będzie to już koniec) trzynastoletniego związku, dwa lata temu pobraliśmy się a obecnie wszystko legło w gruzach z mojej winy. Jest mi bardzo ciężko z tego powodu ponieważ zdaje sobie sprawę iż za tą sytuacje odpowiada jedynie moja osoba. Może są jakieś spotkania oficjalne lub nie osób z podobnymi problemami. Może znacie jakiegoś odpowiedniego lekarza. Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×