Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziś się spotkałem z


Gość k_o82

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyną na zdjęcia, dobrze nam się rozmawiało, była bardzo miła i kiedy ją głaskałem po włosach

nie przeszkadzało jej to, nawet jak jej pokazywałem zdjęcia przytulała się twarzą do mojej,

objęła mnie kiedy ją odprowadzałem na przystanek i znowu się do mnie przytuliła...

na przystanku kiedy ją znowu głaskałem po włosach przytuliła się do mnie...

zaprosiła mnie do siebie na obiad...

długo dosyć jestem sam i żadna dziewczyna przez długi czas się tak nie zachowywała wobec mnie jak

ona dzisiaj i dziwnie się czuję...

nie wiem czy to co robiła było szczere... czy dać sobie po prostu spokój i odpuścić żeby za dużo sobie nie pomyśleć i nie nastawiać się na cokolwiek że może moglibyśmy się lepiej poznać...

może lepiej było by wysłać jej zdjęcia poprawione i zniknąć bez słowa...

nie potrafię nie raz poznać się na kimś ... a zazwyczaj nie miałem z tym problemów... potrafiłem od razu

rozgryźć kobiete co chce tak naprawdę ode mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82, Jeżeli dziewczyna pozwala Ci na głaskanie, przytulanie, dotykanie itd. - próbuj dalej. Za dużo analizujesz za mało działasz imho.

Jeżeli np. chciałbyś ją pocałować a ona by tego nie chciała to niezręczna sytuacja potrwa kilkanaście sekund. Jak tego nie zrobisz to będziesz myślał cały wieczór jak by to było... Odwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ona ma ochotę na jakąś bliższą relację z Tobą. Ja jak idę na zdjęcia to nie przytulam się do fotografów i nie pozwalam się dotykać :P Jej zachowanie wskazuje na to, że jest Tobą zainteresowana. Jeśli ktoś nam się podoba to próbujemy złapać z nim kontakt- wzrokowy, fizyczny np strzepywanie niewidzialnego pyłu z ramienia, byleby tylko dotknąć TEJ osoby ;) Tak więc nie analizuj tylko działaj, bo możesz przegapić coś fajnego. Mniej myślenia, więcej robienia. Trzymamy kciuki.

 

p.s. A jeśli zaprosiła Cię na obiad do swojego domu to dla mnie sytuacja jest jasna- leci na Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo myśli zasypuję moją głowę ... jestem myśliwym... rozkminiam każdą rzecz... kiedyś impulsywnie podejmowałem decyzję... teraz brak wiary w siebie ...

teraz mam ochotę wysłać jej zdjęcia i zapaść się pod ziemie ... żeby całkowicie zapomnieć o dzisiejszym dniu...

wiem że jak będę poprawiać jej kolejne zdjęcia to będę o niej więcej myśleć... popie...... lone jest to...

 

[Dodane po edycji:]

 

jednak to były jakieś gesty tylko ze strony tej dziewczyny... nie wiem w jakim celu... nie jest wcale zainteresowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden, dwa smsy dziennie i mówienie że bedziemy kombinować żeby się spotkać zmienia całkowity obraz tego

co usłyszałem na początku.

 

[Dodane po edycji:]

 

nie rozumiem chyba kobiet... całkowicie... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam ochotę się do kogoś przykleić to znaczy, że mi się podoba. nie mówię, że jestem zakochana, ale podoba.

 

nie całuj jej od razu, nie wyskakuj z randką, ale wiesz- takie niewypowiedziane uczucie jest najlepsze, niech się domyśla XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×