Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuje że ciągle mi czegoś brakuje...


Akmon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem że pewnie jest to dość dziwny post ,ale od pewnego czasu ciągle "czegoś" mi brakuje. Jestem po maturze która poszła mi bardzo dobrze (tak mi się wydaje). Mam dziewczynę, znalazłem prace teraz. Pracuje i nawet sporo zarabiam. Ćwiczę na siłowni, gram na gitarze, a mimo to ciągle nie jestem szczęśliwy. Ciągle czuje że jest coś czego nie mam, co sprawi że będę szczęśliwy. Dodatkowo ciągle podświadomie wmawiam sobie problemy typu np. Pewnie mnie dziewczyna zdradza. Szczerze to nie wiem gdzie mi się zagubiła ta radość z życia, szczególnie że nie mam żadnych problemów. Kompletnie nie czuję się szczęśliwy, a raczej na odwrót. W ogóle nie widze sensu aby to wszystko robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Dopadła Cię depreska.Czy odczuwasz tylko bezsens i niepokój , czy masz jeszcze jakies inne dolegliwosci? Jeśli ten stan , trwa już długo , proponuję odwiedzić specjalistę i zaczać leczenie.Im szybciej tym lepiej.Ale pamiętaj , że mogę sie mylić i powinieneś o tym porozmawiać choćby z psychologiem..Pozdrawiam Cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie,jestes bardzo mlody, byc moze powodem twoich dolegliwosci jest strach przed przyszloscia,''dorosloscia'',obowiazkami,zobowiazanaimi i tym co niesie za soba samodzielnosc. nie popadaj w takie nastroje,bo zmarnujesz sobie i wszystkich wokol zycie. jak ja mialem tyle lat co ty wydawalo mi sie,ze swiat nalezy do mnie i korzystalem z zycia ile wlezie. masz wszystko.popatrz wokol. ile klopotow,ludzkich tragedii,bolu,nieszczesc.ciesz sie tym co masz,a masz wszystko,czego chciec mozna. wez sie w garsc i do przodu.zycie czlowieku przed toba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×