Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Administartora


Gość k_o82

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Administrator w tym przypadku nie tego portalu ma prawo obrażać użytkownika w wiadomościach

prywatnych? ubliżanie.

Spotkałem się z tym forum fobiaspoleczna info.

Najpierw usunięcie wątku a później wyzywanie w wiadomościach prywatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82, wiesz teoretycznie wiadomości prywatne, to wiadomości prywatne i można wszystko, u nas już się zdarzyło, o ile się nie mylę, że ktoś dostał ostrzeżenie za ustawiczne nękanie innego użytkownika wiadomościami prywatnymi ....ale w praktyce prywatnie każdemu wszystko wolno......nie ma kodeksu karnego dla Adminów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku między pisaniem jako Administrator czy Użytkownik. Wiadomości prywatne pisze człowiek, po ich treści można wnioskować z kim ma się do czynienia. Nie znam Administratora www.fobiaspoleczna.info ale jeżeli takie praktyki są stosowane tak jak mówisz - nie jest to moim zdaniem dobra metoda prowadzenia forum. Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce, co jest dozwolone. Pytanie które zadałeś jest dość dziwne, bowiem czym różni się Administrator od Użytkownika? Oprócz tego, że ma władze na danym forum/stronie jest przecież normalnym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam. Jestem bierną (zazwyczaj nie piszę postów, bo wolę po prostu czytać) "czytaczką" zarówno tego forum jak i forum http://www.fobiaspoleczna.info, ale po tych bzdurach, które napisał k_o82 aż pomyślałam, że się zarejestruję i skrobnę co nieco. :twisted:

Po pierwsze, to temat k_o82 nie został usunięty, tylko przeniesiony do innego działu, a po drugie to on mimo ostrzeżeń tamtejszej administracji i moderacji ciągle próbował reklamować to forum jak i jakieś tam inne linki (nie pamiętam dokładnie, bo nie zwracałam specjalnie na to uwagi - a przynajmniej na początku, dopóki nie zaczął zachowywać się coraz bardziej agresywnie i sprawiać, że czułam się coraz gorzej obecnością na tego osobnika, tak samo zresztą jak inni, z tego, co pisali), podkreślając w dosyć agresywny sposób przy tym, jaki to tamtejszy regulamin jest śmieszny, czy coś takiego (ja nie wiem w sumie po co się tam rejestrował, skoro mu nie odpowiadał regulamin - mi tamten regulamin całkiem pasuje) a także nie reagował na upomnienia administratora i moderatora. Na każdym kroku w sposób i pisał do nich agresywne odzywki.

Znam trochę osób na tamtym forum (również admina 8) ) i są to naprawdę sympatyczni, mili, życzliwi, chętni do pomocy ludzie (a tamtejszy admin jest tak ciepłym i życzliwym człowiekiem, że nie wierzę jakoś w te wyzwiska - no może, jak ze strony k_o82 - to już o wiele prędzej), natomiast k_o82 odebrałam jak takiego, który zarejestrował się tylko po to, aby wszczynać kłótnie z tamtejszą "administracją". :? (mi osobiście jego osoba się bardzo nie spodobała i sama poprosiłam admina tamtejszego forum o interwencję, bo już miałam dość zachowania tego k_o82 czy jak mu tam i psucia fajnej atmosfery tamtego forum) I widzę, że tutaj też się dorobił ostrzeżenia - jak mniemam te ostrzeżenie nie za darmo. :?

shadow_no ja bym na twoim miejscu uważała, bo wydaję mi się, że k_o82 jest bardzo niezrównoważoną jednostką skłonną do agresji (i zaprzeczania faktom i kłamania w przypadku postawienia pod murem) i pewnego pięknego dnia jak mu się regulamin i tego forum nie spodoba i tutaj zaczną się z jego strony akcje (zresztą już jeden punkt ostrzeżenia dostał, a za co, to już nie będę dzisiaj wnikać, bo już śpiąca jestem :smile: )

pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę skrobnąć wiadomość od administratora tamtego serwisu jaką dostałem :lol:

ale możesz wkleić te moje agresywne odzywki :lol: z tamtego forum jeśli znajdziesz jakieś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie rozkminiam... i nie muszę ściemniać ... :evil: to żadna rozgrywka... tym bardziej jak ktoś

próbuje nawijać o czymś o czym nie ma żadnego pojęcia... :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: nie ja zacząłem... [...]
to w takim razie kto założył temat? Może Twoje drugie ja?

 

Shad bardzo klarownie odpowiedział na Twoje pytanie w temacie, który wg mnie powinien być zamknięty bo nie ma nic wspólnego z naszym forum, jak i z tematyką naszego forum. Poza tym jest jeden temat 'Pytanie do Admina" w którym mogłeś zadać to pytanie, jeśli tak bardzo nie dawało Ci to spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×