Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję nie wpływa na wyniki badań .

Uzależniać, uzależnia i to bardzo .

Skuteczny - najskuteczniejszy lek nasenny jaki brałam.

Imovane nie polecam, posmak w ustach tragiczny, długotrwały. Poza tym lek bardziej mnie zmulał, nie usypiał.

Teksty o tym jak to po Zolpidemie można "odjechać" troszkę mnie śmieszą. Brałam z głupoty duże dawki, sięgające 70-80mg. Oprócz suszy w ustach i uczucia kaca, nic mi się nie stało. Jest to lek bezpieczny jeśli chodzi o przedawkowanie. Nawet w ulotce jest o tym wzmianka.

Szczerze jednak radzę, nie bierzcie jak na prawdę nie musicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty o tym jak to po Zolpidemie można "odjechać" troszkę mnie śmieszą. Brałam z głupoty duże dawki, sięgające 70-80mg. Oprócz suszy w ustach i uczucia kaca, nic mi się nie stało.

 

Może to zależy od organizmu i wyrobionej tolerancji. Na "właściwości rekreacyjne" zolpidu tolerancja rośnie w zastraszającym tempie (pierwsze 2-3 użycia). Po >30mg można już się kolokwialnie mówiąc napierdolić jak szpadel- mówię z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ale czego mam żałować? :D

Mad_Scientist, ja fazę miałam po 2-3, po większych dawkach zrywał mi się film totalnie. Jedyny dowód na to że się nażarłam było puste opakowanie przy łóżku i okropne samopoczucie. Takiego odjazdu dawno już nie przeżyłam, bo mamie oddałam proszki i co wieczór "wydziela mi" dawkę, a gdy nocuję u chłopaka, to też pilnuje. :lol: Branie takich dawek było debilizmem z mojej strony ale robiłam to nieświadomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore 6 stilnoxów dziennie od 4 mcy... w ogole biore stinox od roku drobnymi przerwami...bo tylko one zmniejszaja moja doglebna anhedonie... ale jak stilnox przestaje dzialac to mam potworne, nieziemskie napiecie w calym ciele, ze wyje z tego napiecia...cvzy mysliscie ze to mzoe byc skutek uzaleznienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat.

Biorę Stilnox 7 lat a od 3 lat dodatkowo Estazolam.

Maksymalna dawką Stilnoxu jaką wziąłem- 40 tabl.

Zaczynałem od 1, 2 tabl. Było fajnie: euforia, podwójne widzenie, błyskawiczne zaśnięcie, rano dobrze się czułem i doznawałem wszystkich innych pozytywnych efektów jakie możecie przeczytać na tym forum.

Teraz moje życie to koszmar!!!

Przestrzegam wszystkich od wzięcia pierwszej tabletki!!!

 

Czy jest jeszcze na forum "Roxana". Daj znać jak u Ciebie z odwykiem!

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 35 lat.

Biorę Stilnox 7 lat a od 3 lat dodatkowo Estazolam.

Maksymalna dawką Stilnoxu jaką wziąłem- 40 tabl.

 

Ciekawe, jaki lekarz ci wypisuje recepty, skoro mogłeś wziąć dwa opakowania na raz. Że też ludziom się chce pisać takie kity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem lekarzem!!!

Obecnie do normalnego funkcjonowania potrzebuje: 8 Stilnox /noc; 4 Estazolamy/noc i 8 Stilnox po południu.

Normalne funkcjonowanie: wstaję rano, w miarę dobrze się czuje, umysł mam wydolny, nie boli mnie głowa i idę do pracy, gdzie normalnie wyglądam i nie zaniedbuje swoich obowiązków.

Od dwóch tygodni redukuje dawkę- koszmar- TERAZ łączna dawka dobowa to 10 tabl w tym 3 Stilnoxy po południu ; 3 Stilnoxy /noc; 4 Estazolamy /noc

Teraz mam urlop- i wierze, że odstawie to cholerstwo na zawsze.

Jak macie jakieś pytania to piszcie- odpowiem z medycznego punku widzenia i własnego doświadczenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

Współczuję uzależnienia,rozumiem.

Trzymam kciuki,uda Ci się z tego wyjść.

Powodzenia.

 

-- 31 lip 2012, 12:51 --

 

Mam do Ciebie pytanie jako do lekarza,ale nie na temat uzależnienia

Czy mogę Tobie wysłać priv? Prosiłabym o spowiedź.

 

-- 31 lip 2012, 12:55 --

 

Oczywiście prosiłabym o odpowiedz ,nie spowiedź :D sorry to przez ten głupi słownik w telefonie podpowiada słowa i czasem wychodzą bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to wcześniej pisałem ale zolpidem na mnie w ogóle nie działa. Całkowicie nie odczuwam jakiekolwiek działania tej substancji i nie jestem w tym odosobniony. Zwykłe 5mg relanium lepiej mnie uśpi niż zolpidem, który dla mnie jest niczym placebo-a do tego jest dosyć drogi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diosmektyt,

na mnie działa nasennie lepiej od benzo, benzo bardziej relaksacyjnie, rozluźniająco jak jest stres, ale jednak trochę nasennie również i przez to działanie nasenne człowiek czuje się bardzo zamulony w działaniu i ospały,a

właśnie wzięłam zolpa po około dwóch tygodniach przerwy i mam nadzieję ze zadziała , jedna tabletka spokojnie powinna wystarczyć, dokładnie Onirex on kosztuje około 10 zł za opakowanie więc drogi nie jest , wcześniej miałam zolsanę 16-18 złotych opakowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...ja od 3 dni biorę zolpic ,poł tab na noc ...i mnie bardzo usupia po pol godziny zaczyna juz działac. I jeszcze wycisza mi natretne mysli które dopadją mnie najczesciej na wieczór .Musze isc do lekarza i zaczac swoja bezsenosc noramlnie leczyc , bo od 3 lat brałam na noc hydroksyzine i jakos sobie radziłam ,ale teraz dopadły mnie leki natrętne mysli i lekarz 1 kontaktu wypisał mi zolpic ale powiedzialł ze ma go brac w wyjątkowych sytułacjacj i jak najrzadziej . I rzeczewiscie mozna sie uzaleznic od niego, bo ja zasypiam i uspakajm sie bo nim jak dziecko.Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna i to porządnie, wiem cos o tym bo tez tego sie obrzarłem w życiu, z zolpidemem jest tak że cięzko jest go odstawic już po paru tygodniach brania 3-4, najgorsze jest to iz kiedy bierzesz jednego tabsa spoko na początku działa elegancko po jakims czasie po jednym zaczynasz sie wiercić no to jeszcze pol i tak można daleko zajechac tym "pociągiem" do lękow i obawa "boze ostatnie 2 tabletki", nie radze sie za długo bawic tym dziadostwem, niby nie benzo ale to pieprzenie ulotkowe nijak ma sie do rzeczywistosci. Ja obecnie jestem na etapie kończącego sie opakowania, wczesniej lykalem tez benzo w niewielkich dawkach, po tym opakowaniu mam zamiar wreszcie zasnac naturalnie a nie na chemi, zastanw sie czy warto sie samemu ladowac w bagno??, odpowiem Ci NIE!!!!!!!!, jak przypomne sobie sytuacje sprzed laty gdzie porzarlem 6 opakowań w ciagu miesiaca i do psychiatry to podziekuje, choc juz teraz wiem ze jak dzis nie wezne to nocka w plecy i tak sie zaczyna bledne kolo, ale od jutra detoks, mam nadzieje ze ze 2 -3 doby i sie unormuje kwestia snu, jak mowil moj psychiatra lepiej przespac 2 godziny na dobe anizeli 12 na prochach i rzeczywiście cos w tym jest. Co do lekarzy pierwszego kontaktu to zwykle maszynki do przepisywania tego gowna i dziwie sie czasem jak latwo jest wydebic recepte;/, masakra ..........wystarczy a niemoge spac i juz, kur.....debile. szerokim łukiem Krysiu dopoki nie jest za pozno. Pozdrawiam Cie w razie jakichs pytań pisz, odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore 6 stilnoxów dziennie od 4 mcy... w ogole biore stinox od roku drobnymi przerwami...bo tylko one zmniejszaja moja doglebna anhedonie... ale jak stilnox przestaje dzialac to mam potworne, nieziemskie napiecie w calym ciele, ze wyje z tego napiecia...cvzy mysliscie ze to mzoe byc skutek uzaleznienia?

 

Ponwiam pytanie

Tylko teraz biore 1,5 stilnoxa i 3 x 5 mg cloranxenu

ale nadal wyje z bolu i napiecie miesniowego

chociaz zaczelo sie ono albo od mianseryny albo od uszkodzenia ukl pozapiramidowego a potem zaczelam brac stilnoxy i bylo gorzej i gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×