Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Sympatyczny stan euforii, każdy problem jest do rozwiązania i nawet bardziej gadatliwym się jest. Ja raz po wzięciu tabl nagle stwierdziłam że pójdę w kuchni posprzątać choć nie trzeba było :shock: ale zaraz przerwałam i poszłam spać , oczywiście że o tym że zaczęłam sprzątać to uświadomiła mi na drugi dzień mama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, bardziej gadatliwym, pozytywnie nastawionym, miłym i w ogóle :D Ten lek zamiast działać wyłącznie nasennie to nie, trzeba coś odwalić, zrobić coś głupiego, czego na następny dzień się żałuje, jest człowiekowi głupio. U mnie to klasyka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam lekarza, któy pryatnie walił zolpidem na zyczenie nawet po 5 paczek potrafił przepisac naraz.wiadomo jak sie to kończyłó.Czegos takiego jak poczucie kaca nigdy po zolpie nie miałam nigdy zadnego bolu głowy nic takiego, jakbym nic nie brała sie czułam.Omany oczywiście były i to ostre i wcale ie znikneły po pewnym czasie, tylko tolerka wzrosła i trzeba było brac wiecej zeby zasnąc a przy okazji widziec rózne dziwne rzeczy.Odstawiłam sama jak kiedys zjadłam 2 paczki i nie pamietałam ni huhu na drugi dzień i szukałam tych dwóch paczek az znalazłąm w koszu na smieci. mozna sie uzależnic potwierdzam.Odstawiłam w momencie jak zuwazyłam ,ze nie daje rady bez tego funkcjonowac brałam co wieczór duze dawki i odwalało mi, ostatnio znalazłam recepte nie wykupiona chyba na 3 paczki i powiedziałam sama sobie masz dziewczyno charakter ,ze to odstawiłas bo byłó juz kiepsko, odstawiłam jednym cieciem bez zadnego schodzenia, bez cudó wianków było cięzko, ale od tamtego czasu nie wziełam chociaz kusi czasami zeby sobie załatawic, bo fakt jest taki ,ze usypia jak nic innego izadnego zamulenia po nim nie mam a ze spaniem kiepsko u mnie jednak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się tacy lekarze, ja przy swoich skłonnościach miałem szczęście że jestem u którego jestem, bo by mnie nie było...

 

Arasha, ja po zolpidemie zrobiłem raz coś takiego, czego nawet na anonimowym forum nie odważyłbym się opisać. Chyba że na mocnej bani, może właśnie takiej po zolpidemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może bardziej pasuje po prostu "niezwykłe marzenia senne" :P

chociaż ja nigdy nie miałam świadomego snu, więc gdyby to co się dzieje po zolpidemie było świadomym śnieniem to bym o tym nie wiedziała.. ale zamotałam :shock: więc się tam nie wymądrzam, ale te sny są czasem naprawdę dziiiiiiiiiwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień z rzędu zasnąłem bez zolpidemu!!! :great: Po kilku miesiącach codziennego aplikowania w czwartek pierwszy raz się udało, po bardzo obciążającym psychicznie dniu. Rano byłem w szoku, nie chciało mi się w to wierzyć, ale stało się - mimo posiadania tabletek nic nie wzięłem. Da się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leinad, Gratulacje! Nie lada wyczyn,wytrwałości życzę.

U mnie jest niestety tak,ze jak mam w domu ,a mam i od jakiegoś czasu biorę regularnie to nie ma siły,żebym nie wzięła. :( Kiedys nie wzięłam to pol nocy nie spalam (poty , lęki)i wstałam,zlamalam się i zazylam.Od lat zmagam się z bezsennością,a po innych lekach się tyje,a jestem anorektyczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie chodzę spać dość późno, za pierwszym razem udało mi się zasnąć całkiem szybko, z 40 minut leżenia. Powiem Wam, ze wtedy pierwszy od wielu miesięcy poczułem, że własnie teraz mogę zasnąć bez Polsena i za nic w świecie nie mogę go wziąć, choć pewnie byłoby szybciej i przyjemniej. Ja Cytrynka84 miałem tak samo jak próbowałem odstawić zolpidem 2 tygodnie temu, dwie noce nie przespane, nic z tego nie wyszło. Potem wzięłem 3 na raz, kilka dni późnej 2, normalnie po jednej... Myślałem, że nigdy się nie uda, a jednak :)

 

-- 10 sie 2014, 15:46 --

 

Jest jeszcze kwestia tego, że mam kilka tabletek i nie wiem, czy pewnego razu (może nawet dziś, bo długo spałem) znów nie wezmę, by zwyczajnie szybciej zasnąć. Czy tęsknię za tym stanem? Hmm, trochę tak, ale jednak to, że odstawiłem z dnia na dziś potwierdza mi, że główną przyczyną brania zolpidemu jest bezsenność. Jeśli tylko przydarzyła się niespodziewana (bo absolutnie nie miałem w planach trzy dni temu nie brać) okazja zasnąć bez tabletki - skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Kochani...bo nie wiem co z tym fantem..

Kończył mi się zolpidem , dokładniej to Apozolpin, zostały mi 2 tabsy i ciocia akurat miała blister Estazolamu - co ja nie wiedziałam że to na sen i wgl ale mówi to weź narazie to, będziesz też spała po tym. Tyle że wyczytałam że benzodiazepina.. Dobre duszyczki powiedzcie mi, czy jak tak teraz jadłam zolpi na sen, teraz ten estazolam (benzo, tak?) to czy ja sobie nie wykope wiekszego doła? Kurde nie wiem, bo jak dostane znów zolpidem to bede go znów brała na spanie.. a teraz ten estazolam.. Wziełam już jedną , po prostu po jakichś 40 min zachcialo mi się spać i usnełam (nie ma tego co po zolpi, wiecie o czym mówię). Nie wiem czy dobrze robię.. :? Podpowiedzcie mi :smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×