Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jestem spokojny to ZAWSZE usypiam sam niestety np. o 5 nad ranem, Stilnox umożliwia sen o normalnej porze.

 

Ktoś 30 stron temu napisał że jeżeli na początku Stilnox nie działa to nie należy zwiększać dawki tylko poczekać - miał rację.

Za pierwszym i drugim razem Stilnox usypiał mnie po 1-3 godzinach za trzecim razem po 15 minutach(1 tabletka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wczoraj zasnac wczesniej i zażylem okolo polnocy, ale niestety nic z tego. Cała noc nie spalen. Dopiero okolo 8 rano zażyłem drugą dawke, tamta poprzednia pewnie już nie dzialała i dopiero po godzinie usnalem. A już miałem nadzieje, że uda mi sie przestawić tryb zasypiania. Jaki jest lek lepszy od stilnoxu, który szybciej usypi i usypia na pewno???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas zdecydowanie polecam ci tę klinikę:

 

Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu

00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 27

tel. 22 825 20 31, w. 331

 

Po co masz się męczyć na własną rękę, uzależniać od leków? Tam są lekarze którzy mają doświadczenie w leczeniu bezsenności. A oprócz tego sobie pooglądaj

 

[videoyoutube=baV5f7NUDnI][/videoyoutube]

 

PS. i dodam jeszcze że w tej klinice raczej ci nie przepiszą Stilnoxu, bo jesteś na prostej drodze do uzależnienia się od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, Dzieki za ten kontakt. Nie wiem tylko czy oni maja doświadczenie z pacjentami z nerwica. Bo to co przeszkadza mi zasnac to sa typowe objawy nerwicowowe a głownie męczące napięcie. To nie jest tak, że czuje się spokojny mysle sobie o tym i tamtym i nie moge zasnac.

To nie bezzsennoć tylko nerwica nie daje spać. Kiedys miałem zwykla bezzesnnosc wiem na czym to polega. Jak sie wylecze z nerwicy to znikna te klopoty ze spaniem, no właśnie ale jak się wyleczyć... Chodze na terapie i babka mi mowi zmnenic tryb dnia w nocy i budzic sie rano, to bede zył zgodnie z noralnym trybem, ale wowczas trafia sie problem przykrotkiej kołderki z tymi objawami. No nie wiem bardziej chcialbym sie pozbyc ten nerwicy, wtedy mógbym nawet nie spać dwie noce leząc sobie tak spokojnie i rozmyslajac.

 

Jest taki sam nick polakita na forum o takiej nazwie zaburzeni.pl czy to tez Ty????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zazywal ten lek?

to NARKOTYK DLA UBOGICH ,BŁEDNE KOŁO POTEM ITAK BEZSENNOŚĆ POWODUJE ,KIEDY SI E UZALEŻNIAMY,JA BIORĘ RAZ NA TYDZ,A W RZIE POTRZEBY TYLKO 1/4 TABLETKI CO TRZY DNI LUB JEDNĄ DRUG ARAZ NA TYDZIEŃ,POZDRAWIAM,ZNAM JA GO DOBRZE ECH ZNAM,NARKOTYK PO KTÓRYM JAK ŻAŻYWAM DOSTAJĘ HAJA NA 1/2 GODZINY ,TOTALNY IDLOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wieslawpas

Zapewne chodzi Ci o Ketrel, czyli kwetiapinę.

W małych dawkach, t.j. 25-50 mg powoduje zamulenie i ułatwia zasypianie, po jakiejś godzinie od zażycia.

Stosowałem go i zasypiało się szybko, jednak na drugi dzień miałem większe lęki, niepokój.

Lepiej dla mnie sprawdza się Chlorprothixen. Teraz, po kilku miesiącach codziennego stosowania w dawce 15-30 mg nie czuje już nawet zamulenia, a i tak zasypiam dość szybko po położeniu się do łóżka.

Na lęki, uspokojenie też jest dobry. Chlorprothixen stosuje jako dodatek do Paroksetyny (40 mg) i taki mix dość dobrze radzi sobie z moją nerwicą lękową i natrętnymi myślami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zazywal ten lek?

to NARKOTYK DLA UBOGICH ,BŁEDNE KOŁO POTEM ITAK BEZSENNOŚĆ POWODUJE ,KIEDY SI E UZALEŻNIAMY,JA BIORĘ RAZ NA TYDZ,A W RZIE POTRZEBY TYLKO 1/4 TABLETKI CO TRZY DNI LUB JEDNĄ DRUG ARAZ NA TYDZIEŃ,POZDRAWIAM,ZNAM JA GO DOBRZE ECH ZNAM,NARKOTYK PO KTÓRYM JAK ŻAŻYWAM DOSTAJĘ HAJA NA 1/2 GODZINY ,TOTALNY IDLOT

1) Znajdź na klawiaturze przycisk "Caps Lock" i go naciśnij

2) Odpowiadanie komuś po 7 latach trochę mija się z celem

3) Jakim cudem zolpidem ma być niby "narkotykiem dla ubogich", skoro dostać receptę to trzeba mieć farta niezłego, a ceny na czarnym rynku są wywindowane tak że "pospolite" dragi są dużo tańsze, ba, nawet odpowiednimi lekami bez recepty da się lepiej naćpać?

4) Musisz mieć jakiś zajebisty metabolizm skoro takie mikre dawki powodują u ciebie "haja".

5) Jest multum leków nasennych nie tylko zolpidem więc może lepiej się zastanowić nad zmianą leku a nie hejt uprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, co prawda nie miałem halucynacji tak jak po Zolpicu, ale efekty straszne. Urwał mnie się film, podobno wziąłem 4 tabletki, poszedłem do pokoju siostry w środku nocy i położyłem się koło niej, ona przerażona, jakoś zaprowadziła mnie do łózka i później zasnąłem. Jak mi to opowiedziała to nie mogłem uwierzyć, mogłem sobie coś zrobić przez to :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader , raczej współczuć. :? Mam dziwne wrażenie, że niektórzy właśnie po to biorą zolpidem. Dla faz i innych "odlotów". A nie tędy droga... oj, nie tędy... :roll:

 

Na ulotce jak byk jest napisane:

 

"...zażywać BEZPOŚREDNIO przed snem, najlepiej w łóżku; pozwoli to uniknąć działań niepożądanych (niepamięć następcza, zawroty głowy, chwiejny chód, itd.)"

 

Jak dla mnie jasne i klarowne. Jak się niestosujecie do tego co jest zapisane w ulotce, to potem nie biadolcie o "zerwanych filmach", bo na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY , biorą go rekreacyjnie. Ale może się mylę. Raz jeszcze ostrzegam: ostrożnie z tym lekiem, bo uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY , biorą go rekreacyjnie.

W sensie tu, na nerwicy? Nie będę rozkminiał, bo to nie mój interes; pewne jest za to że generalnie ludzie używający tego leku rekreacyjnie, jestem pewien że hyperreal ma całą sekcję poświęconą tylko zolpidemowi... No i oczywiście moja "zazdrość" jest jedynie gorzkim żartem. ;)

 

-- 20 sty 2014, 20:42 --

 

na serio zaczynam myśleć, że NIEKTÓRZY , biorą go rekreacyjnie.

W sensie tu, na nerwicy? Nie będę rozkminiał, bo to nie mój interes; pewne jest za to że generalnie ludzie używający tego leku rekreacyjnie, jestem pewien że hyperreal ma całą sekcję poświęconą tylko zolpidemowi... No i oczywiście moja "zazdrość" jest jedynie gorzkim żartem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barsinister , może faktycznie przesadzam ale już mnie powoli rozwalają powtarzające się posty o zerwanych filmach, i "nie pamiętam co robiłam/robiłem, faza, masakra", itd. I w koło Macieju powtarzanie jak zolpi brać, pomimo tego, że wszystkie informacje i ostrzeżenia są w ulotce, a kilka postów wcześniej jest po 10 razy opisywane tego typu sytuacje, jak ich uniknąć, i tak dalej... :blabla::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×