Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co się dzieje?


agness89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu nie wiem co się ze mną dzieje. Dwa lata temu skończyłam liceum, zaraz po maturze wyjechałam za granicę, potem zaczęłam studia i pracę. Wszystko było w porządku, byłam wesołą dziewczyną, lubiącą wyzwania i cieszącą się każdym nowym dniem, osobą uwielbiającą kontakt z ludźmi.. kłopoty zaczęły się po roku - rozwiązali mój kierunek więc tylko pracowałam, potem wróciłam do domu bo w firmie były redukcje etatów.. Początkowo wszystko było normalnie.. spotykałam się ze znajomymi, chodziłam na imprezy, wzięłam się za szukanie nowej pracy.. I to przebywanie w domu stało się dla mnie straszne.. po jakimś czasie nic mi się nie chciało; całymi dniami mogłabym siedzieć w łóżku lub spać, zaczęłam stronić od ludzi - blask, który kiedyś dostrzegałam w swoich oczach wygasł.. teraz jak patrzę się na siebie zastanawiam się kto to jest, w niczym nie przypominam tej ładnej i usmiechniętej blondynki co kiedyś. Przyjaciele się ode mnie odwracają - bo nie mam ochoty na spotkania z nimi, tylko jeden wciąż próbuje dowiedzieć się co jest grane, lecz ja nie chce tlumaczyć, gdyż sama nie wiem.. Doszło do tego, że jak mam wyjść do kościoła czy sklepu i pokazać się ludziom to po prostu się boję - dawniej spotkania ze światem zewnętrznym traktowałam jak rozrywkę, codzienność - obecnie.. czuję się okropnie.. Co się ze mną dzieje? Czy potrzebna jest wizyta u psychologa bądź psychiatry? Pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agness89, depresja... kwestia tego jak Twoje życie wygląda teraz i jak wyglądało wcześniej.

Nie tylko ty masz tak jak napisałaś... dużo osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam. Było ciekawe wcześniej i nudne bez perspektyw teraz. I nawet ta deprecha w liceum gdy była to mialam jakieś rozrywki znajomych a teraz kompletna pustka. Bez pracy tylko studia i egzamin ktorego sie boje żeby zdać. Też nic sie nie chce ,ani szukać pracy ani nic. Obiadu nie chce mi się robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×