Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc!!


Betty1002

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dziewczyny ze sie odezwalyscie!!! Wielkie SORRY dla maggieflakes.Trafilas na moj paskudny dzien .Juz sam fakt ze weszlam na to forum to lapanie sie brzytwy przez tonacego .Wiem co przeszlam i cholernie sie tego boje . Jeszcze na tyle racjonalnie mysle poki co ,ze wiem ,ze nie moge sobie pozwolic zeby zapedzic sie az tak daleko jak poprzednio.Odpowiedzialnosc za rodzine powoduje moja desperacje .Szukam wszelkich dostepnych srodkow pomocy ,niestety nie wszystkie sa mi dostepne Musi sie znalezc rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sam fakt ze weszlam na to forum to lapanie sie brzytwy przez tonacego .Wiem co przeszlam i cholernie sie tego boje . Jeszcze na tyle racjonalnie mysle poki co ,ze wiem ,ze nie moge sobie pozwolic zeby zapedzic sie az tak daleko jak poprzednio.Odpowiedzialnosc za rodzine powoduje moja desperacje .Szukam wszelkich dostepnych srodkow pomocy ,niestety nie wszystkie sa mi dostepne Musi sie znalezc rozwiazanie

przytulam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zaczelam terapie lekowa narazie odsypiam kilka nieprzespanych lat izaczynam czuc sie winna bo wszystkie obowiazki domowe spadly na meza, ktory nie ma zielonego pojecia co sie dzieje .Poprostu mysli ze ozenil sie z jakims wrednym babochem ,ktory ze mnie wylazl po latach i staje sie coraz gorszy a teraz na dodatek leniwy .Mam nadzieje w szybkim tepie dojsc do siebie ,nabrac pewnosci siebie i dalej brac zycie za bary. Jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie mam zamiaru sie dac .Niepowiem zebym sie lepiej czula ale przynajmniej oczyszczam atmosfere w domu .Staram sie byc milsza dla otoczenia ,szczegolnie dla rodziny . Nie wiem jak dlugo to potrwa Dlatego ze same leki nie pomoga ,potrzebna mi terapia ,niestety nie jest mi dostepna ,jedynym rozwiazaniem byloby cos przez internet niestety nie dowierzam reklamujacym sie psychologom .Moze ktos korzysta z takiej drogi pomocy i moze mi kogos polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×