Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drazliwy temat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj problem jest dosc dziwny,poniewaz dotyczy stosunkow plciowych z moja dziewczyna a mianowice ich brak ale powoli zaraz wszystko wytlumacze... . Mialem dosc dobre zycie seksualne tylko ze w pewnym momencie sie zacialem , gdy ma dojsc do stosunku przestaje miec erekcje,jestem wtedy caly zestresowany bo mysle o tym zeby paradolkslanie nie stracic erekcji.Moze macie jakies techniki bym nie myslał o tym ? bo moja dziewczyna dosc strasznie zareagowala wiec nie mam w niej oparcia i musze sie z tym sam jakos uporac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha Facet jezeli NIE masz wsparcia w dziewczynie to nie bardzo widze sens kontynuowania tego zwiazku.

 

Ludzie dziela sie na szuje i fajne osoby. Jakby Twoja panna byla fajnym czlowiekiem to na pewno by Cie wsparla.

 

Olej ja i znajdz sobie jakas wartosciowa kobiete. Na ktora bedziesz mogl liczyc "w biedzie".

 

Ale wczesniej pogadaj z nia jak facet powinien - spytaj ja wprost dlaczego sie tak zachowuje, dlaczego Cie nie wspiera , o co jej tak naprawde chodzi itp itd ?

 

Nie daj sie robic w trabe.

 

Zwiazek musi byc oparty na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu, akceptacji.

 

Swoja droga musialo dojsc do czegos, ze po prostu wylaczyles sie. Pewnie to wina tej panny. Nie Twoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Zenonkiem.Powiedz swojej dziewczynie,że nie jest już dla Ciebie wystarczająco ładna i pociągająca,i niestety "nie dziala" już na Ciebie jak należy.

A swoją drogą skąd się biorą takie pindki?

Gdyby moj facet mial humory jak ja mam problem i nie daj Boże nie chcial by mnie wspierac wsadzilabym mu pogrzebacz w odbyt i wysłała na grzybobranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×