Skocz do zawartości
Nerwica.com

zalamka


cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma z Was tak ktos, ze jak juz tylko czujecie sie nienagorzej to przychodzi dzien ktory jest jak jeden wielki atak i wszystko musicie zaczynac od nowa?...mnie juz 3 tyg bylo lepiej wymyslilem sobie ze zaczynam wygrywac i bam..dzis przed praca slabo...w drodze do pracy koszmar..a teraz w pracy wole bnie mowic...jestem w innym swiecie....nie wiem juz sam czy to nerwica? jak mozna sie tak zle czuc do cholery?

Mam tez drugie pytanie...czy macie przed zasnieciem dziwne wrazenia..jakby zapadania sie? jakis taki schizowy nieprzyjemny stan polsnu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapadanie sie i mnostwo innych dolegliwosci ktore jak bukiet pieknych kwiatow tylko sie rozwijaja

kiedys myslalam jakies 7 lat temu jak to wszystko sie zaczelo ze nie moze byc gorzej ze bardzo silny atak leku panicznego to apogemum okazuje sie niestety ze nie teraz wobec niezliczonych roznych nieprzyjemnych dolegliwosci doszedl potworny bol gardla uczucie zaciskania sie jak petla na szyi straszne

i zastanawiam sie codziennie co jeszcze co dalej

chodze na psychoterapie juz 2 lata niby pomaga tzn na tyle ze nie biore zadnych lekow czyli wydaje sie nie jest zle

coz pocieszam sie ze to sie musi kiedys w KONCU skonczyc o i oczywiscie zakladam ze sie skonczy

nie poddaje i codziennie ciesze kazda chwilka NORMALNEGO samopoczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to "zapadanie się" przy zasypianiu parę razy mi się zdarzyło. Fuj, nieprzyjemne przeżycie.

 

A do dołków się przyzwyczaj. Miałeś aż trzy tygodnie wolnego, więc teraz pora na dołek. Spróbuj się nauczyć i stosować jakąś metodę relaksacji, np. progresywną relaksację mięśni Jacobsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×