Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzona i zniewolona....


supermagdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź :)

To miłe, zwłaszcza, że jestem tutaj nowa....

Tak klinicznie: narcystyczne zaburzenie osobowości, a wczesniejsza diagnoza borderline.

Bulimia, wczesniej anoreksja.

Depresja, nerwica neurosteniczna, ataki lęku, tachykardie prowadzące na ostry dyżur, a stamtąd do psychiatry.

Autoagresja....

DDA

 

A na zewnątrz taka zrownowazona, atrakcyjna, mądra, dumna i pewna siebie kobieta.

Ach, jak jej mozna zazdroscic, ma takie wygodne zycie...

 

Bzdury....

Czuję się źle, coraz gorzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster,

 

Moze supermagdalena przyjmuje takie maski czyli tak naprawdę ukrywa swoje wnętrze i emocje przed innymi. Tylko teraz pytanie dlaczego to robi?

I tu znów kłania sie nieświadomość i nieczytelność swoich emocji. Myślę,że terapia wiele by tu mogła pomóc.

Ja liczę na swoją. Też boję sie okazywać emocje. Jednym z przykładów jest to co mogą sobie pomyślec o mnie inni. A prawda jest taka,że każdy ma prawo do tego by się móc pozłościć.

A drugą sprawą jest panowanie nad wybuchami niekontrolowanej złości. Ja chyba przechodzę ze skrajnosci w skrajność. Troche to pokrecone jest. Złoty środek należałoby znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Maski - na pewno tak, każdy z Nas ma ich wiele ;) Jednakże tutaj chciałabym się odkryć... Jestem ekshibicjonistką emocjonalną, aczkolwiek w pewnym momencie zawsze zaczynam się wycofywać... Tak uciekałam ze szpitali i terapii...

W tej chwili nie leczę się nigdzie poza doraźnymi wizytami u psychiatry i oczekiwaniem na telefon ze szpitala z powiadomieniem o przyjęciu.

Boję się kolejny raz iść do szpitala, raz byłam 4 mieś i zwiałam bo nie wytrzymałam - czułam się tam 4 razy gorzej :(

Myślałam, że dam radę sobie sama...

Błąd!

Choruję na bulimię, mam narcystyczne (podobno) zaburzenie osobowości, chociaż byłam tez kiedyś borderlinerem, widać od lekarzy zależy interpretacja...

Nieistotne są etykietki.

Depresja, tachykardie i ataki paniki, histerie, drgawki i paraliże mięśni podczas...

Zwykłe objawy nerwicy. Majątek zostawiany u dentysty. Niemożność napisania pracy magisterskiej, brak motywacji do zycia.

A na zewnątrz?

No, pozazdrościć Madzi. Tak jej dobrze w życiu sie ulozylo, taka laska... Cha cha

 

Ps. nie bylo mnie dlugo, bo moj internet odplynal z fala kulminacyjna-pozalewalo skrzynki z kablami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, jest źle, ale czemu? W sensie, że w czym się to przejawia? Masz problem z empatią, zaangażowaniem, słuchaniem, dotknięciem, w sensie emocjonalnym, drugiego człowieka? Lęki? Fobie?

Określ to, zrób to na tym forum właśnie! Wyobraź sobie, że masz do czynienia z bandą Aborygnów (nie mam do nich nic, ale są tak szczęściwie prymitywni, że o zaburzeniach psyche, osobowości pewnie nie słyszeli) Potraktuj nas, forumowiczów, tak, jak ja ich widzę, napisz jak jest, od początku...

Dasz radę!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Majstrze - zakładałam kiedyś konto gdzieś z moim kolegą, login "magdalena" zazwyczaj jest zajęty, więc się męczyłam z nazwą, on zaś szybko wpisał mi "supermagdalena", gdyż sam miał podobną konstrukcję swojego loginu.

Spodobało mi się i przeważnie jak gdzieś jestem, to jestem "supermagdaleną".

Ot - cała historia. niekoniecznie uważam, że jestem super, wręcz przeciwnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×