Skocz do zawartości
Nerwica.com

bez jakiej rzeczy nie możesz żyć?


Gość k_o82

Rekomendowane odpowiedzi

bez jakiej rzeczy nie możesz żyć? nie wyobrażasz sobie życia?

laptop? telefon? ...

ja bez mojego nikona, nie wyobrażam sobie sytuacji żebym nie mógł robić zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kleo! Ja mam blisko trzy dychy na karku a do dziś zachowałem miśka z dzieciństwa, który młodszy jest ode mnie o parę dni zaledwie :D Mój siostrzeniec go wyczaił gdzieś w szafie i teraz się nim bawi - zawsze patrzę na to z lekką obawą - miś jest już stary, wytarty, ciut rozpadający się ;)

Bez czego nie mogę żyć? Nie licząc oczywistości, bez których nikt nie może żyć (woda, powietrze itp) to ciężko byłoby mi się pogodzić z brakiem: innych ludzi, książek i innych źródeł wiedzy, komputerów, internetu, muzyki Satrianiego, nabiału (uwielbiam mleko i biały ser hehe) i Scarlett Johansson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yans, to urocze :)

 

Ja chyba dość banalnie - bez telefonu.

Bo nigdy nie wiem gdzie będę wieczorem i kiedy wrócę albo co mi się przytrafi po drodze, dobrze mieć kontakt z rodziną/znajomymi w takich sytuacjach. No i mogę sobie słuchać muzyki z telefonu albo zrobić zdjęcie rozkładu jazdy. Nie wyobrażam sobie życia bez komórki. Jak jej zapominam to czuję się jakbym zapomniała się ubrać albo pomalować rzęsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens.

Bez niego jest trudno,niestety w tym momencie ,i od dawna właśnie tak żyje ...z pieprzonego przyzwyczajenia .

Jak bylebym jakąś pralka,robotem kuchennym or telewizorem,przycisk-program-czynność =koszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×