Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak szybko to się u was rozwijało?


denn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam pytanie.. jak szybko rozwijała się u was nerwica? po jakim czasie natręctwa, obsesje zabierały wam kilka, kilkanaście godzin każdego dnia? po pół roku choroby, roku? kiedy wasza choroba objawiała się nie tylko w domu, ale także wśród znajomych? np natrętne myśli sprawiały że zamyślaliście się często przy znajomych? Pytam bo usiłuje ustalić jak szybko mogła u mnie postępować choroba, mam ją już od kilku lat i nie pamiętam czy uniemożliwiała mi normalne życie po paru miesiącach, pół roku czy np po roku. a to dla mnie ważne bo stracony rok liceum a stracone 1,5 roku, 2 lata liceum to dla mnie dość istotna różnica.

Liczę na was :)

D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast NN nabierała na sile przez ostatnie 3 lata podstawówki. Zaatakowała trochę "z przyczajki" i chociaż szybko zostałam zdiagnozowana, zaczęłam natychmiast leczenie i psychoterapię, to nic to nie dało. Z miesiąca na miesiąc cały czas nabiera na sile. Pytanie do Was - czy może być jeszcze gorzej, kiedy człowiek przez NN ma nieprzezwyciężalne lęki przed zrobieniem czegokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×