Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kochani , Czy to nerwica ?


RepairMySoul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Pisalem juz o swoim problemie w dziale depresja ... Lecz jestem zdesperowany [ to za małe słowo ]

Potrzebuje tego jak cholera , tego by ktos przeczytal to co czuje i napisal co moze mi być ...

Zaczne od tego ze od paru dni sam nie wiem kim jestem , odbicia w lustrze nie rozpoznaje ..

Potrafie patrzec na swoje ręce , nogi , jakby byly kogos innego :F

Wczoraj szedlem od dziewczyny , caly czas sie balem , nie wiem czego , prawie sie rozryczalem ..

I czuje ten lek i obawe caly czas , ze za moment umre , ze stanie sie cos zlego , ze bede potrzebowac pomocy a nikogo nie bedzie ,

ze caly swiat to wytwor mojej wyobrazni , ze to pieklo ...

Co chwila urywa mi sie film , jakbym zaczynal od nowa , nie pamietajac co bylo przed chwila ( tak co 5 minut )

mam okropne bole glowy , miesni , szyjii , ucisk w gardle , wzrok sie pogorszyl niesamowicie .

 

Pare razy w miesiacy / tygodniu .

Budze sie w nocy sparalizowany i widze zjawy , i rozne przerazliwe rzeczy .

Cos takiego 1 raz zdarzylo mi sie w wieku ok 7 lat . gdy to obudzilem sie w nocy i widzialem plakajacego aniola ktory na mnie patrzyl , boze az teraz przechodza mnie ciarki gdy o tym pisze .

 

Nie moge wsluchiwac sie w glos innych , lub wpatrywac w ich twarze [ odczuwam wtedy dyskomfort .. Strach , czuje sie jak we snie , jakby cala scena odgrywala sie gdzies obok ]

 

Boze , czy ja jestem wariatem ?! :( :

Caly czas o czyms mysle , nawet jezeli nie chce , nuce jakas piosenke , wyobrazam sobie cos ..

Mam wspomnienia - jakby nie byly moje ; <

Caly czas urywa mi sie pamiec .

Zawieszam sie : Potrafie sie przeciagnac wyciagajac rece do gory i zapomniec ze je tam mam i trzymam je tam ok 10 minut zanim sie zorientuje ; F .

 

 

Czasami nie poznaje brata , dziewczyne , wszystkich ludzi , jakbym ich nie znal : (

Moje wahania nastrojowe sa niepojete : W ciągu 10 minut mysle ze :

-Jestem zdrów

- Nastepnie ze umre

-Za moment mi sie polepszy

-Czuje sie jakbym mogl gory przenosic .

- pozniej znow strach , lek .

- nastepnie smutek , rozpacz .

 

i tak caly czas od paru lat ..

Potrafie polozyc sobie cel . i za chwile to wysmeije , ze jak moglo mi sie udac .

Mowie cos komus a za chwile mysle ze zrobilem z siebei idiote ..

 

Gdy ide ulica i widze ludzi , wydaje mi sie ze rozmawiaja o mnie , ze mowia cos glupiego ..

Ze chca zrobic mi krzywde ..

 

Powieddzcie mi .. Co To moze byc ?

Dlaczego ja ?

Mam juz dosc , bylem u psychiatry ale musze czekac na wizyte u neurologa nim ten mnie zdiagnozuje ;(

ale ja juz mam dosc , nie mam ochoty do zycia .

 

Chcialbym tez dodac ze momentami nie potrafie nawet odpalic zapalniczki bo nie mam tyle sil :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MACKU

Mellise pije od 2 miesiecy i nie czuje zadnego efektu .

DO tego zazywam 3 bellergoty przed snem [ takze nic ]

Chcialbym dodac ze psychiatra ' na razie ' przepisal mi PERAZIN .

Niestety nie biore go , moje leki sie zwiekszaja .

 

 

ewar~~

 

 

To okropne ..

Kiedys myslalem ze mam narkolepsje [ czyt. ze paraliz senny bo tak to sie fachowo nazywa jest jej objawem ]

 

Dzis znow szedlem do dziewczyny lasem ..

Prawie sie rozryczalem .

Wszystko sie trzeslo , na niczym nie moglem skupic wzroku ...

Cholera ... Ta nerwica to taki SYF ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze najswietszy ...

Matiasku , przeczytalem ten topic ktory mi wyslales ..

Mam objaw w objaw ; /

Ja pol zycia sadzilem ze te bole , nerwowka , wahania nastrojow .. to cos normalnego , ze kazdy tam ma ..

Naprawde jestem przerazony i tez szczesliwy bo juz nie czuje sie odosobniony :_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Pisalem juz o swoim problemie w dziale depresja ... Lecz jestem zdesperowany [ to za małe słowo ]

Potrzebuje tego jak cholera , tego by ktos przeczytal to co czuje i napisal co moze mi być ...

Zaczne od tego ze od paru dni sam nie wiem kim jestem , odbicia w lustrze nie rozpoznaje ..

Potrafie patrzec na swoje ręce , nogi , jakby byly kogos innego :F

Wczoraj szedlem od dziewczyny , caly czas sie balem , nie wiem czego , prawie sie rozryczalem ..

I czuje ten lek i obawe caly czas , ze za moment umre , ze stanie sie cos zlego , ze bede potrzebowac pomocy a nikogo nie bedzie ,

ze caly swiat to wytwor mojej wyobrazni , ze to pieklo ...

Co chwila urywa mi sie film , jakbym zaczynal od nowa , nie pamietajac co bylo przed chwila ( tak co 5 minut )

mam okropne bole glowy , miesni , szyjii , ucisk w gardle , wzrok sie pogorszyl niesamowicie .

 

Pare razy w miesiacy / tygodniu .

Budze sie w nocy sparalizowany i widze zjawy , i rozne przerazliwe rzeczy .

Cos takiego 1 raz zdarzylo mi sie w wieku ok 7 lat . gdy to obudzilem sie w nocy i widzialem plakajacego aniola ktory na mnie patrzyl , boze az teraz przechodza mnie ciarki gdy o tym pisze .

 

Nie moge wsluchiwac sie w glos innych , lub wpatrywac w ich twarze [ odczuwam wtedy dyskomfort .. Strach , czuje sie jak we snie , jakby cala scena odgrywala sie gdzies obok ]

 

Boze , czy ja jestem wariatem ?! :( :

Caly czas o czyms mysle , nawet jezeli nie chce , nuce jakas piosenke , wyobrazam sobie cos ..

Mam wspomnienia - jakby nie byly moje ; <

Caly czas urywa mi sie pamiec .

Zawieszam sie : Potrafie sie przeciagnac wyciagajac rece do gory i zapomniec ze je tam mam i trzymam je tam ok 10 minut zanim sie zorientuje ; F .

 

 

Czasami nie poznaje brata , dziewczyne , wszystkich ludzi , jakbym ich nie znal : (

Moje wahania nastrojowe sa niepojete : W ciągu 10 minut mysle ze :

-Jestem zdrów

- Nastepnie ze umre

-Za moment mi sie polepszy

-Czuje sie jakbym mogl gory przenosic .

- pozniej znow strach , lek .

- nastepnie smutek , rozpacz .

 

i tak caly czas od paru lat ..

Potrafie polozyc sobie cel . i za chwile to wysmeije , ze jak moglo mi sie udac .

Mowie cos komus a za chwile mysle ze zrobilem z siebei idiote ..

 

Gdy ide ulica i widze ludzi , wydaje mi sie ze rozmawiaja o mnie , ze mowia cos glupiego ..

Ze chca zrobic mi krzywde ..

 

Powieddzcie mi .. Co To moze byc ?

Dlaczego ja ?

Mam juz dosc , bylem u psychiatry ale musze czekac na wizyte u neurologa nim ten mnie zdiagnozuje ;(

ale ja juz mam dosc , nie mam ochoty do zycia .

 

Chcialbym tez dodac ze momentami nie potrafie nawet odpalic zapalniczki bo nie mam tyle sil :/

 

Mam to samo od prawie 2 lat się męczę, do tego doszły niedawno ataki paniki i przerażenia bez żadnej przyczyny, nie chodzę już do supermarketów, kosciołów, unikam autobusów, większych skupisk ludzi, mam klaustrofobię, a niedawno pojawiła się agorafobia, za tydzień idę do psychiatry, muszę jakoś funkcjonować, pracuję, mam syna, straciłam całą radość życia, sama już nie dam rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×