Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu teraz nikt nie smieje się z I damy, maciorke trzeba będzie teraz odchudzić, bo wstyd za taka klabzdrę.

 

Natomiast Kaczyński jest super przystojny. :P

 

Jak na 60 latka nie trzyma sie zle :).

 

Zreszta nie ma co w ogole mowic o takich rzeczach w przypadku tak wiekowych ludzi jak I Dama czy Kaczynski.

 

Bo to bardzo male jest :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To retoryka ludzi, którzy 5 lat temu psy wieszali na Marię Kaczyńską, i ciągle wyśmiewali się ze wzrostu braci K. Nie mam zamiaru trzymać się etykiety, tylko mówię językiem ludzi, których dobrze znacie z mediów, co jak co ale poprzednia miała figurę pomimo swojego wieku, skoro argumentowaliście poprzednią parę tymi "małymi" przykładami, to dodaję, że z taką maciorą to wstyd poza Polskę wyjeżdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak porównywać kobietę która urodziła jedno dziecko (ś.p. Maria Kaczyńska) do kobiety która urodziła ich piątkę (Anna Komorowska).

W ogóle co to ma być- wybieranie kandydata po figurze jego żony?! :shock::roll:

A Wasze mamy to takie laski? Czy do mamy też mówicie per 'Macioro' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to ma być- wybieranie kandydata po figurze jego żony?! :shock::roll:

Nię bedę przypominąć jakie epitety leciały poprzedniej kadencji nie tylko pod adresem żony, ale pewnie Ty nie pamiętasz tego :?: Krótka pamięć.

A Wasze mamy to takie laski? Czy do mamy też mówicie per 'Macioro' ?

To nie mama tylko I dama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na panią Kaczyńską żadnych epitetów nie wymyślałam, bo wg mnie wyglądała dobrze jak na jej wiek.

Ale co się dziwić- po jednej ciąży to prawie każda zachowuje figurę.

 

Natomiast wolę pierwszą damę 'Maciorę' niż Kota :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, posługuj się może własnym językiem, a nie językiem wyimaginowanych ludzi z mediów. A może to jednak Twój język, co? Przypomnij sobie jakim epitetem obrzucił Kaczyńską ojciec dyrektor, bracia jakoś nie protestowali, widać im ten język odpowiadał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca Masz racje. NIe pisalem do Ciebie tylko ogolnie.

 

Ale racja. Nie Kaczynscy zaczeli ta zalosna retoryke tylko srodowisko ich przeciwnikow.

 

To nabijanie sie, ze sa niscy (160cm), grubi, z ich nazwiska, i z wielu innych spraw jest po prostu zalosna zalosnoscia.

Nie mowiac o tym, ze przy okazji srodowiska te obrazaly ladne kilka mln Polakow niskich, grubszych itp itd.

 

To prostu obrzydliwe jest - uzywanie tego typu argumentow przez ludzi z wiadomych srodowisk.

 

Nie mowiac o tym, ze w przypadku wielu z nich idealnie pasuje "przyganial kociol garnkowi".

Dodac mozna jeszcze to, ze kilku smialo sie z Kaczynskich, ze maja po 159cm a sami mieli po 163 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie dla losów przecietnego kowalskiego ma wyglad żony prezydenta????????????????????? żadnego... teraz PO ma władze absolutną.. zobaczymy co zrobią dla Polaków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To retoryka ludzi, którzy 5 lat temu psy wieszali na Marię Kaczyńską, i ciągle wyśmiewali się ze wzrostu braci K. Nie mam zamiaru trzymać się etykiety, tylko mówię językiem ludzi, których dobrze znacie z mediów, co jak co ale poprzednia miała figurę pomimo swojego wieku, skoro argumentowaliście poprzednią parę tymi "małymi" przykładami, to dodaję, że z taką maciorą to wstyd poza Polskę wyjeżdzać.

 

Nigdy nie wieszałam psów na pani Marii- przeciwnie- zawsze ceniłam ją jako inteligentną, wykształconą, znającą języki, do tego ciepłą i naturalna kobietę- mimo, ze nie pałałam specjalna sympatia do jej męża.

Skoro tak Ci się nie podoba retoryka, jakichś ludzi z przed 5 lat- nie rozumiem dlaczego zniżasz się do ich poziomu.

Nazywanie kogokolwiek maciorą jest poniżej wszelkiej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak porównywać kobietę która urodziła jedno dziecko (ś.p. Maria Kaczyńska) do kobiety która urodziła ich piątkę (Anna Komorowska).

W ogóle co to ma być- wybieranie kandydata po figurze jego żony?! :shock::roll:

A Wasze mamy to takie laski? Czy do mamy też mówicie per 'Macioro' ?

 

Moja mama byla modelką jak Ty.Tylko alkohol zniszczyl Ją strasznie,czasy dawnej "świetnosci" minely.

 

Pierwsza Dama teoretycznie powinna byc "reprezentatywna",tylko co ta reprezentatywnosc na dobra sprawe oznacza?

Aparycja,okay,jasne.Ale co poza tym?Chyba bardziej o to chodzi,żeby byla cieplą,dobrą osobą,latwo nawiązywala znajomosci i wykorzystala stanowisko w jakiejs slusznej sprawie..

Żal dupe sciskal,jak wszyscy zawodzili po śmierci pary prezydenckiej.Rzygac mi sie chcialo,jak szeptali pobladlymi ustami do kamery:"taka tragedia","jestesmy sierotami"..A wczesniej co bylo?Plucie jadem i rzucane w eter obelgi..

Co do wynikow wyborow-i tak co by nie bylo bylo by zle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savior, obawiam się, że jeśli będzie źle to i Ty jako wyborca nie-Komorowskiego też to odczujesz.....więc twoja postawa zamiast liczyć na dobre zmiany, liczyć że w ojczyźnie będzie się dobrze działo, wspierać kogokolwiek kto rządzi - po twoim poście odnoszę wrażenie, że bardziej niż to co się stanie z Polską interesuje cie wyśmiewanie ludzi o innych poglądach, czekanie na wpadki rządzących, tak wtedy będziesz miał satysfakcję......i co ci po tym? :-|

 

Naprawdę...wiecie co zauważyłam, to jest żenujące.

 

Ludzie popierający Komorowskiego nigdy go nie idealizowali, dobrze wiemy i widzimy jak sobie radzi z polityką, śmiejemy się z jego wpadek, a nie wybielamy ......

Zaś elektorat Kaczyńskiego chce z niego zrobić świętego i jedyną szansę na to, żeby Polska istniała.....nie widzicie, nie chcecie widzieć jego błędów, wpadek?? Jaki jest zamknięty?

 

Myślisz savoir że gdyby wygrał twój kandydat wszystkim żyłoby się zajebiście?

 

Troszkę dystansu........ :roll:

 

Co do pani Kaczyńskiej - no nie była piękna, nie czarujmy się, mi się zawsze kojarzyła z Trollem - ale na pozytywnie. Zawsze uważałam, że to ona troszkę maczając łapki w tym wszystkim ocieplała wizerunek męża - i bardzo dobrze, szkoda że wniknęło to tak późno. Nigdy nie było za nią wstyd, kobieta oczytana, obyta wykształcona itd.

 

No ale jakby nie patrzeć, mieliśmy już jedną pierwszą damę, która jakby nie patrzeć podwyższyła nam normy tego "urzędu" - wiele osób Kwaśniewskiej nie lubiło itd. Dla mnie była ideałem tego co powinna reprezentować żona u boku męża prezydenta :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka -masz bardzo romantyczne podejscie do polityki i nadwyraz jednostronne... sama wytykasz błedy opozycji i tych którzy na nich głosowali jednoczesnie gloryfikując swojego kandydata... zaprzeczasz sama sobie do czego zresztą masz prawo... tylko smieszne jest to gdy ktos nie mając ku temu jakichkolwiek predyspozycji i kompetencji stara sie pouczac innych zamykając sie w swoich hermetycznym świecie błednych załozeń pozostając zarazem głuchym na argumenty opozycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak porównywać kobietę która urodziła jedno dziecko (ś.p. Maria Kaczyńska) do kobiety która urodziła ich piątkę (Anna Komorowska).

W ogóle co to ma być- wybieranie kandydata po figurze jego żony?! :shock::roll:

A Wasze mamy to takie laski? Czy do mamy też mówicie per 'Macioro' ?

 

Moja mama byla modelką jak Ty.Tylko alkohol zniszczyl Ją strasznie,czasy dawnej "świetnosci" minely.

 

Pierwsza Dama teoretycznie powinna byc "reprezentatywna",tylko co ta reprezentatywnosc na dobra sprawe oznacza?

Aparycja,okay,jasne.Ale co poza tym?Chyba bardziej o to chodzi,żeby byla cieplą,dobrą osobą,latwo nawiązywala znajomosci i wykorzystala stanowisko w jakiejs slusznej sprawie..

Żal dupe sciskal,jak wszyscy zawodzili po śmierci pary prezydenckiej.Rzygac mi sie chcialo,jak szeptali pobladlymi ustami do kamery:"taka tragedia","jestesmy sierotami"..A wczesniej co bylo?Plucie jadem i rzucane w eter obelgi..

Co do wynikow wyborow-i tak co by nie bylo bylo by zle :mrgreen:

y

Wlasnie ta obrzydliwa hipokryzja i obluda.

 

A wiadome srodowiska pewnie nie trzezwialy przez 2 tygodnie z radochy po 10 kwietnia.

 

Co do prezencji to mysle, ze glownie chodzi o kompilacje dobrego i gustownego ubierania sie + sposob bycia i wymowy - to najwazniejsze rzeczy.

 

No coz Shadowek mamy teraz ustroj jaki mamy. Az strach sie bac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savior, pewnie, ze krytykuję opozycję - to chyba logiczne.

Co nie zmienia faktu, że przenigdy nie idealizowałam popieranego przeze mnie kandydata na urząd prezydenta..........a PIS ma do tego ogromne tendencje...tak zauważyłam.......

Czy romantyczne, nie wiem...........ale chyba lepiej współpracować i robić coś dla kraju/miasta/powiatu/regionu niż tylko czekać na potknięcia władzy która nam nie odpowiada, zajmować się krytykowaniem, narzekaniem, wypominaniem itd............

 

[Dodane po edycji:]

 

Zenonek, Shadowmere, chyba wszyscy ludzie, trzeźwo myślący nie zależnie jaką opcję polityczną popierali mieli dość serdecznie całej tej szopki...... :-|

 

 

Poza tym, jak już miliony razy w naszej historii bywało, po raz kolejny cały świat kojarzy nas z tragediami, katastrofami, narodowo wyzwoleńczą naturą, naród naznaczony klęską, martyrologia.....ja wiem, że historii nie wolno i nie należy ignorować....ale już mam serdecznie tego dość....Jak już pisali Lechoń i słonimski ...czas zrzucić płaszcz Konrada......A wiosną - niechaj wiosnę, nie Polskę zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz uważnie bedziemy patrzyli na ręce PO i ch prezydenta..zobaczymy co zrobią dla Polski i Polaków...mają ku temu wszystkie instrumenty..czekamy i ocenimy..to ich obowiązek za co sa zresztą aż za dobrze opłacani przez społeczeństwo...pracujcie dla dobra Polski..wybory parlamentarne juz za rok... Polacy wystawią ocene rzadowi juz wkrótce za ich dokonania ..władza absolutna zobowiązuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój prezydent..nie głosowałem na niego... a zawisci i gniewu we mnie nie ma jak ma to miejsce w Twoim przypadku..ale nie kłóćmy sie..to niczemu nie słuzy..Polacy to mądry naród..wiedza co w trawie piszczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest jedna rzecz. Gdyby Lech Kaczyński tragicznie nie zginął to w tych wyborach miałby niewielkie szanse. był oceniany jako lipny prezydent. Po prostu nie wygrałby na 97 %. Teraz nagle drugi brat DOBRY JEST i otrzymał prawie 50 % tylko za powodu po cześci żałoby narodowej. I to wszystko bo około 15 % osób głosowało z żalu, po jego bracie.

Savior a ty najlepiej z takim podejściem to wyjedź za granicę i stamtąd głosuj na Kaczyńskiego i Pis. Tak najłatwiej, bo wtedy prościej nie będąc tutaj będzie ci cieszyc się z prawdziwego nieszczęścia polaków.

Owszem polacy to mądry naród i dlatego wygrał Komorowski pomimo propagandy pisowców, pomimo apeli w Kościołach i radiach maryjnych i robienia smutnej minki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od polityki wielu polakom daleko do mądrości. Przykre, ale prawdziwe :-| Słuchając ludzi mijanych na ulicy, w tv, w markecie na zakupach, czytając wypowiedzi w internecie... to aż serce boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę...wiecie co zauważyłam, to jest żenujące.

 

Ludzie popierający Komorowskiego nigdy go nie idealizowali, dobrze wiemy i widzimy jak sobie radzi z polityką, śmiejemy się z jego wpadek, a nie wybielamy ......

Zaś elektorat Kaczyńskiego chce z niego zrobić świętego i jedyną szansę na to, żeby Polska istniała.....nie widzicie, nie chcecie widzieć jego błędów, wpadek??

 

Tak jest. Dodam, że nigdzie nie widziałem takiego stężenia agresji, żółci, węszenia wrażych spisków i knowań, co u wyborców Kaczyńskiego. Wszystko niestety z bezpośrednich obserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×