Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Moi Drodzy. Zbliżają się wielkimi krokami wybory prezydencie. I chciałam Was zapytać, czy macie w związku z tym jakieś refleksje? Wiem, że głosowanie jest tajne, ale mam nadzieję że będziemy mogli tak lużno sobie podyskutować (z kulturą naturalnie).

 

Powiem Wam, że ja mam nie lada zagwozdkę. Nie jestem partyjna, popieram pewne postulaty prawicy, pewne lewicy... Natomiast nie trawię Jarka, i zgadzam się z piosenką nagraną przez Wojewódzkiego i Figurskiego.

I tutaj mam zagadkę... Sama z siebie zapewne głosowałabym na jakiegoś bezpartyjnego kandydata... ale... ponoć w sondażach liczą się tylko Jarek i Komorowski. Fakt, że statystyki są jak bikini- pokazują ogół, ale zakrywają najważniejsze... Lecz to jedyne na czym możemy teraz opierać swoją wiedzę :? A więc, nie chcę aby prezydentem został Kaczyński. I tu mam zagadkę- czy głosować zgodnie z sumieniem, na bezpartyjnego kandydata, czy z dwojga złego wybrać moim zdaniem mniejsze zło- Komorowskiego? Tylko dlatego aby nie wygrał Jarek.

 

Podzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami? Tylko błagam, KULTURNIE ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi prawicowymi poglądami (nie, PIS to NIE JEST prawica! Dla jasności - wszelkie partie wchodzące dziś w skład rządu są lewicowe - jeśli chodzi o ich programy i prowadzoną politykę) i wrogością do wszelkich form socjalizmu będę chyba powściągliwy w tym temacie - bo jeszcze skończy się banem hihi =). Jedno co chciałbym napisać Magdo już teraz: władzy - i ich kolegom z tv - zależy na tym, by jak największa część społeczeństwa była przekonana o tym, że liczą się tylko Ci dwaj kandydaci. W ten sposób mogą utrzymać polityczny status quo, czyli że rozdawać karty będą nadal Ci sami ludzie. Wybory wygrywa ten, kto ma telewizję - a dzięki narzędziom kontroli takim jak KRRiT to władza ma telewizję w garści. Być może kandydat którego wybierzesz nie zostanie prezydentem, ale będzie to wina właśnie takiej opinii - bo wielu albo wcale nie pójdzie do urn, albo zagłosuje na "mniejsze zło". Zapewne będzie 2ga tura, więc tam - od biedy - można będzie zadecydować, czy Jarek czy Bronek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, masz rację, kompletnie nie pomyślałam o tym, że może być druga tura. I chyba tak właśnie zrobię. Zagłosuję według sumienia, a w drugiej turze wybiorę pomiędzy tymi obstawianymi. Oby tylko była ta druga tura :roll: Też myślałam o tym, że pewnie pozostali kandydaci mają mniejsze szanse właśnie przez ludzi takich jak ja- którzy niby za nimi są, ale boją się że jak zagłosują na nich to tym samym 'zmarnują' głos, który mógł poprzeć kogoś, kto ma realne szanse wygrać z tym kogo my nie tolerujemy. Pewnie wielu Polaków ma takie wątpliwości...

 

A Wy? Macie jakiś refleksje? Już wiecie na kogo zagłosujecie? Czym się kierujecie dokonując wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 2ga tura jest bardo prawdopodobna. Nie sądzę by Bronek albo Jarek byli w stanie pokonać przeciwnika za pierwszym podejściem - elektorat jest dość równo podzielony.

 

Kurcze, już weekend! Pora spadać! Miłego weekendu, do zobaczenia w poniedziałek :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, jeśli podobają Ci się takie piosenki to gratuluje dobrego gustu i smaku... :roll:

 

Nie musisz sugerować się wypowiedziami "kolegów", "koleżanek" z forum, bo kolejny raz nie wiesz co masz robić...Zakładając taki temat powinnać mieć już wypracowane jakieś zdanie, ale przecież i tak głosujemy według własnego uznania, sugerowanie się statystykami jest często mylnym zabiegiem, wykreowanym, głos jest sprawą indywidualną, tak samo jak przekonania polityczne.

 

Nic dobrego z tego tematu nie wyniknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca- jestem fanką Wojewódzkiego, nie wstydzę się do tego przyznać. Owszem, popieram tą piosenkę. Powiedzieli głośno to, co myśli naprawdę wielu Polaków. Ale mniejsza z tym... ;)

Tak, przyznaję się bez bicia że nie wiem co zrobić- czy głosować zgodnie z sumieniem, czy zagłosować na tego, który może przyczynić się do tego że Kaczyński nie wygra i ma (chyba?) obok Kaczyńskiego największe szanse.

 

Ale nie o to chodzi w tym temacie. Jestem ciekawa Waszych przemyśleń przed wyborami (o ile takowe macie). Ja po prostu wyraziłam swoje zdanie jako pierwsza, aby zachęcić Was do tego samego.

 

Nie chcę prowokować dyskusji, chcę kulturalnie pogadać, poczytać czy macie jakieś przemyślenia w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

I co znaczy 'kolejny raz nie wiesz co masz robić' ? :? Tzn? Kiedy nie wiedziałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Też myślałam o tym, że pewnie pozostali kandydaci mają mniejsze szanse właśnie przez ludzi takich jak ja- którzy niby za nimi są, ale boją się że jak zagłosują na nich to tym samym 'zmarnują' głos, który mógł poprzeć kogoś, kto ma realne szanse wygrać z tym kogo my nie tolerujemy. Pewnie wielu Polaków ma takie wątpliwości...

 

Jak spora część ludzi, którzy będą głosowali nie dojrzałaś jeszcze do samodzielnego podejmowania takich decyzji, skoro myślisz w ten sposób. Zastanów się jaki sens ma taki wybór. Smutne jest to, że bardzo dużo osób w ten sposób podchodzi do tak ważnych spraw. Jest to wielki mankament demokracji.

 

Masz rację. Po co marnować głos zgodnie z tym, co się myśli. Lepiej wybrać mniejsze zło i zagłosować na kogoś, kto Ci chociaż troszeczkę pasuje. To takie chore przyzwolenie na to co się dzieje w kraju - wielu psioczy pod nosem na to i tamo zarazem z lenistwa lub głupoty zgadzając się na to wszystko (wybierając mniejsze zło).

 

Może tym razem Twój kandydat nie wygra, ale może zbierze nieco większa pulę głosów dzięki czemu może reszta gamoni następnym razem widząc, że ich faworyt ma coraz większe poparcie pójdzie zagłosować zgodnie z rozumem a nie kierując się preferencjami bezmyślnego stada (bo w końcu - dzięki innym - poczują się bezpieczniej widząc, że nie są "sami").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas to taki bajzel jest w ogóle....niby nie ma prawicy ale jest, niby nie ma lewicy - ale jest, nie wspominając już partii centro-prawicowych/lewicowych. Niestety - u nas lewica do dziś kojarzona jest z ubekami, esbekami, komunizmem i największym złem, a prawica z solidarnością i wyzwoleniem kraju.....to było, jest i będzie do momentu aż nie skończy się celebrowanie naszej historii w tak głupkowaty sposób jak palenie zniczy pod domem Jaruzelskiego w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego - przez 18 - 19 latków :roll:

Iść na wybory trzeba, bo to nasz obowiązek obywatelski (ależ to zabrzmiało :mrgreen: - ale tak uważam, mimo demokracji - czyli robię co mi się podoba- ktoś kiedyś oddał życie za to, żeby każdy miał prawo głosować), tak więc na wybory pójdę ja i zmuszona przeze mnie rodzina :mrgreen:.

W pierwszej turze będę głosować na kandydata którego program najbardziej mi odpowiada, czyli pewnie skłonię się ku lewicy, a raczej nazwałabym to partią liberalną, a w drugiej turze i tak wszyscy wiedzą kto będzie - postaram się wybrać mniejsze zło...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz na myśl mi się nasunęła Magdaa. Skoro podoba Ci się tak agresywny (może i kontrowersyjny) produkt medialny (zresztą bardzo dobry) jak Wojewódzki, to może warto zainteresować się takim kandydatem jak Pan Janusz Korwin-Mikke. Nie chodzi mi w tym momencie o to, żeby narzucić Ci moje preferencje polityczne, ale przyznam, że jestem ciekaw jak grubasy w tej grze zareagowałyby na zdobycie większego poparcia przez tak radykalnego kandydata jak JKM. Pewne jest to, że nie ma on szans w nadchodzących wyborach, ale może chociaż mógłby stać się metaforycznym biczem (zmuszającym do działania) na plecach kolejnego zwycięzcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Też uważam, że ma odpowiednie podejście do wielu ważnych spraw, ale zarazem nie podoba mi się kilka mniej istotnych jego poglądów, które bardziej lub mniej bezpośrednio atakuje (nie wdając się w szczegóły).

 

Szkoda tylko, że nie jest medialny (brak mu naturalnego talentu do tego/brak mu pieniążków (hojnych przyjaciół - "kryminalistów") na pomoc ludzi, którzy by go tego nauczyli). Jak bardzo ważne jest to, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć... przypomnijcie sobie jakim świetnym produktem stał się Pan Aleksander Kwaśniewski (druga kampania prezydencka była przeprowadzona przez Jacques'a Seguela - legende (?) marketingu politycznego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz na myśl mi się nasunęła Magdaa. Skoro podoba Ci się tak agresywny (może i kontrowersyjny) produkt medialny (zresztą bardzo dobry) jak Wojewódzki, to może warto zainteresować się takim kandydatem jak Pan Janusz Korwin-Mikke.

 

W zasadzie popieram Korwina-Mikke ale w jednym, bardzo ważnym moim zdaniem punkcie się z nim nie zgadzam- nie jestem za legalizacją narkotyków, a on jest.

Natomiast zastanawiałam się nad Olechowskim.

 

Co do Wojewódzkiego- lubię szczerych, zabawnych i inteligentnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie popieram Korwina-Mikke ale w jednym, bardzo ważnym moim zdaniem punkcie się z nim nie zgadzam- nie jestem za legalizacją narkotyków, a on jest.

 

Spodziewałem się, że napiszesz o jego podejściu do kobiet a nie o narkotykach. W każdym razie o tym drugim nie chcę dyskutować, ponieważ jest to zbyt ciężki temat na niedzielne południe.

 

Kwasniewski byl i jest tak lubiany wlasnie ze wzgledu na zdolnosc gladkiej i czystej, zrecznej mowy. Jest doskonalym produktem marketingowym.

 

Mhm. A wystąpienia Pani Kwaśniewskiej? Jak dla mnie na 5.

 

Co do Wojewódzkiego- lubię szczerych, zabawnych i inteligentnych ludzi.

 

Według mnie zbyt bardzo go wyidealizowałaś w tym momencie, ale skoro tak uważasz, to nie ma sensu tego negować :).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olechowski również opowiada się za legalizacją niektórych narkotyków, a w każdym razie nie jest - cytuję: dogmatycznie przeciwny.

 

bardzo dobrze, może gdyby więcej ludzi czasem sobie przyjarało to nie było by tyle kwasu 8)

również na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, styraliście mnie że nie jestem gotowa na głosowanie bo zamiast głosować zgodnie z sumieniem to wolę wybrać 'mniejsze zło' (albo się nad tym zastanawiam. Ale większość odpowiedzi taka jest- w pierwszej turze głosuję zgodnie z sumieniem, a w drugiej 'na mniejsze zło'.

 

A propo- to będą moje pierwsze w życiu wybory prezydenckie :great: Mam niecałe 21 lat.

 

Olechowski również opowiada się za legalizacją niektórych narkotyków, a w każdym razie nie jest - cytuję: dogmatycznie przeciwny.

 

Wolę takiego nie dogmatycznie przeciwnego niż całkowicie popierającego ;) Natomiast ciągle się waham. Na pewno zanim na kogokolwiek zagłosuję to przestudiuję dokładnie wszystkie programy kandydatów. Nie jestem jeszcze pewna na kogo zagłosuję, wszystko może się zmienić. Na pewno chcę, aby to był przemyślany wybór.

 

Spodziewałem się, że napiszesz o jego podejściu do kobiet a nie o narkotykach. W każdym razie o tym drugim nie chcę dyskutować, ponieważ jest to zbyt ciężki temat na niedzielne południe.

A jakie jest jego podejście do kobiet? Nic o tym nie wiem niestety, przyznaję się. Nie znam wszystkich jego poglądów, ale te które znam to się z nimi w sumie zgadzam. Oprócz tych narkotyków.

 

Co do Wojewódzkiego- lubię szczerych, zabawnych i inteligentnych ludzi.

Według mnie zbyt bardzo go wyidealizowałaś w tym momencie, ale skoro tak uważasz, to nie ma sensu tego negować :).

Może i tak... Wg mnie jest wyjątkowym człowiekiem, mało jest takich ludzi, a szkoda. To tylko moje zdanie ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje już 5 wybory, licząc z parlamentarnymi, samorządowymi i eurowybory, jestem społeczniakiem od kiedy dostałam prawo wyborcze. :great:

 

Polityka zawsze mnie interesowała, to jedyne płynne zainteresowanie jakie przejawiam. ;) Podejmując decyzję o głosowaniu należy mieć minimalne pojęcie, chociażby o podziałach politycznych w kraju. Ciekawe ile z głosujących idzie postawić tylko krzyżyk.

 

Co do Wojewódzkiego, to nie można mu odmówić biegłości w języku polskim, ale czy inteligencji? Inteligentny człowiek nie śpiewa piosenek o "trupach". Niejednokrotnie został nazwany przez swoich gości mianem pajaca. Jak na swój wiek jest lekko zdzieciniały.

 

Prawo do startowania w wyborach przysługuje każdemu, jeżeli spełnia tylko warunki, zbierze odpowienią liczbę głosów, zarejestruje komitet wyborczy, nie funkcjonuje w Rejeście Sądowym. Pomimo realnych szans tylko dwóch kandydatów, namawiam jednak do głowsowania zgodnie ze swoimi poglądami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje już 5 wybory, licząc z parlamentarnymi, samorządowymi i eurowybory, jestem społeczniakiem od kiedy dostałam prawo wyborcze. :great:

Niestety za mojej kadencji jako pełnoletniej były chyba tylko jedne wybory- do parlamentu. Nie poszłam na nie, bo nie odebrałam wtedy jeszcze dowodu :oops: Ale też dość dość interesuję się polityką, zdałam maturę z wosu :mrgreen:

 

Polityka zawsze mnie interesowała, to jedyne płynne zainteresowanie jakie przejawiam. ;) Podejmując decyzję o głosowaniu należy mieć minimalne pojęcie, chociażby o podziałach politycznych w kraju. Ciekawe ile z głosujących idzie postawić tylko krzyżyk.

Niestety ale wielu. Są i tacy którzy np nie zagłosują na Komorowskiego, bo cyt. 'ma brzydką żonę, nie nada się na prezydentową' :? Mnie osobiście gryzłoby sumienie gdybym zagłosowała na kogoś o kim nie mam bladego pojęcia.

 

Co do Wojewódzkiego, to nie można mu odmówić biegłości w języku polskim, ale czy inteligencji? Inteligentny człowiek nie śpiewa piosenek o "trupach". Niejednokrotnie został nazwany przez swoich gości mianem pajaca. Jak na swój wiek jest lekko zdzieciniały.

Ta dziecinność to gra, część wizerunku. Wielu jego gości twierdzi, że prywatnie jest poważnym facetem. Ale... czy to nie jest fajne, mieć w sobie trochę z dziecka...? ;) Mnie jego żarty bawią sto razy bardziej niż np żarty Majewskiego. Kuba trafia idealnie w mój humor. Co do piosenki... powiedział co myślał. Ja myślę to samo a uważam się bądz co bądz za inteligentą osobę :mrgreen::oops: Właśnie tak jest w tym kraju- niby wolność, ale cenzura i oburzenie jak ktoś powie 'za dużo'... Nie lubię taiego lizania dup. Każdy ma prawo głośno powiedzieć co go boli i uwiera. Popieram Kubę i Figurskiego w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś głosowałam na PO... Jakże byłam głupia... Fakt, że mają świetny PR potrafi zamydlić oczy. Jak dla mnie kolejni karierowicze, pokroju SLD. Niestety, a z początku tak na nich liczyłam. :?

 

PiS - partia stricte konserwatywna, o nieco zacietrzewiałych poglądach... z bardzo kiepskim PR-em, właściwie to w ogóle go nie mają. Za Jarosławem Kaczyńskim nie przepadam, choć może to tylko fikcyjna reakcja na kreację, jaką zafundowały mu media i opozycja.

 

Trzeba być trochę obiektywnym, co do wszystkich kandydatów... A to, że Lepper startuje... Kpina z ustroju demokratycznego, wychodzi na to, że politykom, tym obecnym i byłym, większość rzeczy uchodzi na sucho.

 

Jeszcze SLD - czy jak się tam teraz nazywają... Będą głosić hasła "Gej okey!", legalizeeee. XD A wszystko nie dlatego, że rzeczywiście mają w planach walkę o prawa mniejszości itd. Chodzi o to, by ich partia, przypominająca , a raczej będąca lustrzanym odbiciem szlachty sejmikowej, znowu mogła zasiąść na jakże wygodnych parlamentarnych siedziskach.

 

Czy w tym kraju nie mogła by powstać, chociaż jedna solidna i w miarę uczciwa partia?! Jak wiadomo w polityce o uczciwość ciężko... Nie wymagajmy za wiele. :?

 

Szopka, cyrk na kółkach... Ja nie idę na wybory, może to źle, baaaa na pewno... Ale nie widzę w tym sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest jego podejście do kobiet? Nic o tym nie wiem niestety, przyznaję się. Nie znam wszystkich jego poglądów, ale te które znam to się z nimi w sumie zgadzam. Oprócz tych narkotyków.

 

Generalizując: JKM krytykuje krucjaty kobiet w kierunku równouprawnień (ale nie odmawia im przywilejów). Uważa, że społeczeństwo uniseksu (chyba tak to nazwał) nie funkcjonowałoby tak sprawnie, jak społeczeństwo w którym kobieta i mężczyzna ma swoją rolę.

 

Odnośnie narkotyków przyznam, że nie przypominam sobie, żebym słyszał jego jednoznaczne TAK na pytanie czy je zalegalizować (może to być wyrwane z kontekstu przez media/społeczeństwo podniecone tym faktem). Wydaje mi się, że kwestia była poruszana w momencie, jak mówił o (obecnym) modelu państwa, w którym jest zbyt dużo zakazów/nakazów narzuconych na obywatela. Jeśli się mocno mylę, to proszę mnie poprawić :).

 

Co do Wojewódzkiego, to nie można mu odmówić biegłości w języku polskim, ale czy inteligencji? Inteligentny człowiek nie śpiewa piosenek o "trupach". Niejednokrotnie został nazwany przez swoich gości mianem pajaca. Jak na swój wiek jest lekko zdzieciniały.

 

Myślę, że bezpieczniej jest traktować Wojewódzkiego jakiego "znamy" produktem inteligentnego człowieka. Pamiętaj, że społeczeństwo samo go kupiło/przyjęło, więc skoro niesmaczna piosenka odnośnie katastrofy w Smoleńsku (o to chodziło, prawda?) została przez wielu odebrana jako godny podziwu akt rebelii, to świadczy to tylko źle o odbiorcach tego przekazu.

 

PiS - partia stricte konserwatywna, o nieco zacietrzewiałych poglądach... z bardzo kiepskim PR-em, właściwie to w ogóle go nie mają.(...)

 

Bez przesady. PR był przynajmniej dobry, ponieważ trafił w tą grupę, w którą celował, dzięki czemu Pan Kaczyński został prezydentem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdawałam mature z WOS-u. ;)

 

Figurski nie pierwszy raz pokazuje swoje "ja", np. Przypomnijmy - w czwartkowej audycji "Poranny WF" Michał Figurski powiedział po angielsku: "Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski Lechem Kaczyńskim".

 

Goldielocks, zastanawia mnie dlaczego PiS jednak nie postawił na innego kandydata, nie chcialabym jednowładztwa w Polsce, a straszenie prof Bartoszewskiego (który nie jest de facto profesorem, w tych czasach co wykładał nadawana taką tytulaturę), że nastąpi druga Grecja, jest niedorzecznym argumentem, tak samo jak poziom retoryki, porównując Kaczyńśkiego do pedofila i nekrolifa chyba nie świadczy o jego wysokim poziomie inteligencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalizując: JKM krytykuje krucjaty kobiet w kierunku równouprawnień (ale nie odmawia im przywilejów). Uważa, że społeczeństwo uniseksu (chyba tak to nazwał) nie funkcjonowałoby tak sprawnie, jak społeczeństwo w którym kobieta i mężczyzna ma swoją rolę.

Mhmy, no to ja się z tym zgadzam. Jak widzę te owłosione małpy którym brakuje chłopa (czyt. feministki) to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.

 

Odnośnie narkotyków przyznam, że nie przypominam sobie, żebym słyszał jego jednoznaczne TAK na pytanie czy je zalegalizować

Przeczytałam to na jego oficjalnym koncie na naszej-klasie z tego co pamiętam.

 

Figurski nie pierwszy raz pokazuje swoje "ja", np. Przypomnijmy - w czwartkowej audycji "Poranny WF" Michał Figurski powiedział po angielsku: "Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski Lechem Kaczyńskim".

No i pozytywnie. Ma prawo do swojego zdania.

 

A to, że Lepper startuje... Kpina z ustroju demokratycznego, wychodzi na to, że politykom, tym obecnym i byłym, większość rzeczy uchodzi na sucho.

On nie startuje, wyrzucili go.

 

Też mi brakuje jakiejś normalnej partii... Chyba sama muszę taką stworzyć :roll::mrgreen:;):pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam to na jego oficjalnym koncie na naszej-klasie z tego co pamiętam.

 

Nie wiedziałem :). Nie korzystam, więc mnie ominęło. W każdym razie nie mam nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×