Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli postanowione, spotykamy się w niedzielę na Zdrowiu, o godz.13, najlepiej by było koło wejścia do ZOO, bo każdy trafi :-) Jeśli komuś rano absolutnie nie będzie się chciało wstać z łóżka, nigdzie wychodzić i spotykać żadnych ludzi, a tym bardziej opowiadać komukolwiek o swoich problemach, to będzie zupełnie normalne :-):-) Ale trudno, trzeba się pozbierać, założyć buty i iść. Tylko jak my się rozpoznamy? Jeszcze przez przypadek podejdę do jakiejś roześmianej grupy ludzi z kolorowymi balonikami i zapytam się:,,przepraszam, czy tu jest spotkanie osób z depresją, nerwicami i fobiami?" :-):-) Pozdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas już dwie.Mam nadzieję ze do konca wrzesnia się uzbiera trochę osób chętnych na jakieś integracyjne piwko. A jesli nie to najwyżej bedzie to spotkanie w baaardzo elitarnym gronie;)

Kaede,jesteś rodowitą łodzianką czy z "przeszczepu'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasuje. Nie bedzie juz tak goraco. Tylko zeby miejsce bylo dosyc hmm... no gdzies nie na koncu Lodzi bo podejrzewam, ze Lodzianie z przeszczepu beda mieli problem. Np. tak jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :D Ja nie jestem z Łodzi ale z okolic. Od 5 lat walczę z nerwicą lekową. Od roku uczestniczę w psychoterapii grupowej DDA i od czterech lat w psychoterapii grupowej. Z miłą chęcią poznam osoby które wspólnymi siłami chciałyby pokonać swoje stany lękowe. Mam na myśli rozmowy i spotkania oparte na wspólnej akceptacji zrozumieniu. Moj numer gg 1807180

 

[Dodane po edycji:]

 

Z miło chęcią wzięłabym udział w spotkaniu o który powyżej wspominaliście :D Czy ono jest nadal aktualne i jakie są plany tzn. kiedy i gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj:)

spotkanie jest jak najbardziej aktualne,tylko że akurat ja bede w Łodzi dopiero pod koniec września.Czyli wstępnie jesteśmy umówione na wrzesien,może jeszcze do tego czasu znajda się jacys chetni.Mysle że co do miejsca i czasu zgadamy się tak jakoś w połowie wrzesnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem caly czas chetna tylko przez pewien okres nie bede sie odzywac bo ide do szpitala. Aczkolwiek zdaze wrocic przed spotkaniem. Przynajmniej mam taka nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×