Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Również jestem z Łodzi i wychodzę z depresji. Chciałabym Wam polecić naszą grupę spotkań na fejsie :) Zapraszam każdego , nie tylko z problemami depresyjnymi : https://www.facebook.com/groups/1562520314015667/ Mało Nas na razie ale bardzo przyjaźnie nastawieni ludzie , jedno spotkanie się odbyło i może uda nam się połaczyć wspólnie siły ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem Paweł, mam 25 lat interesuję się psychologią oraz robotyką, chętnie porozmawiam z kimś z okolic Łodzi bo lubię poznawać nowe osoby.Jeśli się nudzisz, jesteś samotna/y napisz do mnie może zrodzi się między nami porozumienia nić. Moje gg 771090.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baardzo polecam psychiatrę Agatę Dwilewicz, mozna sprawdzić na znanylekarz, zapłaciłam 130zł, rozmawiałyśmy godzinę, wypytała o wszystko co mozliwe, przepisała dobre leki, poleciła mi dwie psychoterapeutki i podniosła na duchu, chodziłam do wielu psychiatrów i dotychczas ta jest najlepsza, a jeśli komuś zależy tylko na recepcie, wyciągnieciu leków i gadaniu o dupie marynie to polecam Sylwię Sobieszczańską, przepisze co się chce, chyba tylko jej na kasie zależy 150zł za wizytę, moja 1 trwała 20 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×