Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jeśli Wam nie pasuje termin to piszcie. Uznałam, że najbliższa sobota to za szybko i niektórzy mogą mieć już plany, więc podałam kolejny weekend. I trochę też wzięłam pod uwagę siebie, bo akurat w tą sobotę cały dzień mam zajęcia. Za tydzień też, ale tylko do po południa więc na spotkanie zdążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Nie chce wałkować ponad 60 stron z tego tematu więc może ktoś na szybko pomoże.

Szukam terapeuty-psychologa z Łodzi lub okolic.Państwowo,prywatnie bez znaczenia.

Nadmienię tylko że chodzi o rodzinę a raczej jej ratowanie.Szukam sprawdzonego

specjalisty.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z Łodzi,ale owe miasto kocham i uwielbiam,oraz bywam w nim dość często. :D
ja jestem z wojewodztwa lodzkiego i na depresje lecze sie 9 lat

 

-- 30 maja 2014, 13:45 --

 

Nie z Łodzi' date='ale owe miasto kocham i uwielbiam,oraz bywam w nim dość często. :D[/quote']ja jestem z wojewodztwa lodzkiego i na depresje lecze sie 9 lat
bylem pare razy w takim dolku ze bylo ciezko i nadal tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! nazywam się Kamil jestem z Łodzi , powoli się odnajduje od nowego roku walcze z tymi przeciwnosciami losu i powoli wychodze na prostą , dlatego chciałbym poznać miłych normalnych ludzi z którymi mozna od czasu do czasu wyjść gdzies pogadać, zawrzeć ogólnie znajomość , przejść się czy napić się piwka akurat ładna pogoda a fakt faktem zaniedbalem wszystkich przez moją fobie ! :) Piszcie i nie krępujcie się a na pewno odpowiem!!!

 

Ano i zapomniałem dodać mam 20 lat

 

 

Zapraszam cieplutko wszystkich z Łodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie jestem super aktywny na forum - zaledwie ~2 tematy ale pokonalem nerwice, depresje oraz fobie (moze nei w 100% ale w 96;). Proponuje spotkanei w Lodzi ludziom ktorzy ciąglę borykają się ze swoimi problemami. Nawet 1:1 mogę porozmawiać, udzielić kilku odpowiedzi nt tego co mi pomoglo - moze pomoze Tobie! Mam nadzieję, że Ci pomoże i będziesz wolny/a!

 

Trzymam za Ciebie kciuki!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 30 lat i jestem swieżakiem na tym forum, przynajmniej jeśli chodzi o pisanie, bo od dawna czytam "Was" w kontekście różnych sytuacji jakie w życiu mnie spotkały. Bardzo chętnie spotkam się na żywo przy "Żywcu", żeby pogadać bo przynajmniej mi chyba to lepiej idzie niż pisanie. Mieszkam w Łodzi, więc całe to piękne miasto ;) jest do dyspozycji jeśli chodzi o miejsce spotkania.

Zapraszam i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, również jestem tu nowa. Jestem z Łodzi, kiedyś już czytałam Wasze forum, ale później znalazłam wsparcie w bliskiej osobie, tak mi sie wtedy wydawalo, jednak zawiodłam się i powracam na forum. Z chęcia porozmawiam, spotkam się lub może ktoś polecić dobrą terapię grupową lub psychoterapie w łodzi? Z góry dziękuje za wszelkie wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, również jestem tu nowa. Jestem z Łodzi, kiedyś już czytałam Wasze forum, ale później znalazłam wsparcie w bliskiej osobie, tak mi sie wtedy wydawalo, jednak zawiodłam się i powracam na forum. Z chęcia porozmawiam, spotkam się lub może ktoś polecić dobrą terapię grupową lub psychoterapie w łodzi? Z góry dziękuje za wszelkie wiadomości :)

Jeśli chodzi o terapię to coś się znajdzie. Jest taka fundacja preasterno ( Nawrot 46 ) zajmująca się psychoterapią. Minusem jest to że długo czeka się w kolejce ja sam czekam już 1,5 miesiąca. Ale zapytać nie zaszkodzi. Wejdź a ich stronę i skontaktuj się z nimi telefonicznie lub mailowo. Mam nadzieję że te informacje pomogą w czymś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonima01, Zawsze sie coś znajdzie. Ja gram w piłkę nożną bywały też inne zajęcia typu basen czy siłownia ale wtedy trzeba się zapisać do Pomostu(próchnika 7). A co do zajęć z zewnątrz niestety nie mogę Ci pomóc wskazuję tylko to czym sam dysponuję. Co do zapoznania kogoś z Łodzi i podzielenia się problemami czy wsparcia zawsze znajdzie się jakaś alternatywa wątek Łodzi powoli się odbudowuje więc może coś się trafi. Nie to co kiedyś ale jest nas coraz więcej :). Chyba że latem wybierzemy się w kilka osób na siatkę czy coś ( w manu co lato jest boisko do dyspozycji lub jakiś orlik. Jest parę opcji z tym że w zimę nie bardzo można je wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×