Skocz do zawartości
Nerwica.com

Częste żartowanie o seksie


gregor_r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Często tematy moich rozmów z innymi schodzą na tematy seksualne (głównie rozmowy z kobietami), np. gdy dziewczyna je banana, ja lubię pożartować na jego temat przyrównując go do członka. Co może oznaczać skupianie się na seksie i żartowanie z niego? Czy świadczy to o problemach seksualnych? Chociaż wydaje mi się, że jak ktoś ma problem z seksem to raczej unika takich rozmów. Chodzę obecnie na terapię i często wkurzam jedną z uczestniczek, żartujać o seksie, mimo że ona ma z nim problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w żartowaniu nie ma nic złego, seks jest bardzo ważną częścią życia i tak jak inne sprawy jest powodem do żartów, aczkolwiek gdy ktoś robi to ciągle i cieszy go ogromnie gdy ktoś sie zawstydza tymi żartami to podpada to pod ekshibicjonzm psychiczny czy jakoś tak :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię

koledze w domu wylecialy okna wybite butelka po piwie.jak mnie zapytał czy chcialem go trafic odpowiedzialem ze w szybe i ze szklo mialo spasc na niego ; najlepiej zabijajac d rozmow o seksie i związkach więcej nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię

koledze w domu wylecialy okna wybite butelka po piwie.jak mnie zapytał czy chcialem go trafic odpowiedzialem ze w szybe i ze szklo mialo spasc na niego ; najlepiej zabijajac d rozmow o seksie i związkach więcej nie bylo

 

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć z polskiego na nasze? Bo niestety nic nie rozumiem...

Chciałeś zabić kolegę?... Czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak jak o wszystkim, również na tematy związane z seksem można sobie pożartować. Pozostaje jeszcze tylko kwestia w czyim towarzystwie i jakich okolicznościach możemy sobie na tego rodzaju żarty pozwolić. Jeśli bowiem brak nam odpowiedniego wyczucia, jedyną rzeczą o jakiej takie zachowanie świadczy jest wystająca z buciorów słoma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej się nie przyznawaj - za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 do 15 lat więzienia :D (chociaż ze schizofrenią pewnie się od wszystkiego wymigasz ;))

hie dokladnie tak pisac moge co chce w koncu polska to nie chiny i za to nie wsadzają a z papierkami jakie mam od psychiatry sędzia by sie zastanowił czy warto sobie ściągać media na głowe.

raczej pare lat psychiatryka niz więzienie :> a za pisanie w necie z goffnianego tepsianego łącza i to nie mojego to zupelnie nic zaden sędzia nie zajmowal by sie kims tam z netu zwłaszcza ze nie padło rzadne nazwisko co najwyzej moglby w wiadomo co sie pocałować :P :P biore tak duze dawki lekow ze naprawde czasami ledwo stoje na nogach.

Raczej sędzia mialby klopot bo ktos do celi musial by dostarczac leki :D

niepadlo nawet nazwiso potencjalnej ofiary więc... grozby karalnej nie bylo sędzia popisal by sie debilizmem wsadzając osobe ze schizofrenią wstyd na i czarna plama na karierze sędziego

 

[Dodane po edycji:]

 

przy mnie woogole nie poruszac takiego tematu mam schizofrenię

koledze w domu wylecialy okna wybite butelka po piwie.jak mnie zapytał czy chcialem go trafic odpowiedzialem ze w szybe i ze szklo mialo spasc na niego ; najlepiej zabijajac d rozmow o seksie i związkach więcej nie bylo

 

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć z polskiego na nasze? Bo niestety nic nie rozumiem...

Chciałeś zabić kolegę?... Czy co?

si

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak jak o wszystkim, również na tematy związane z seksem można sobie pożartować. Pozostaje jeszcze tylko kwestia w czyim towarzystwie i jakich okolicznościach możemy sobie na tego rodzaju żarty pozwolić. Jeśli bowiem brak nam odpowiedniego wyczucia, jedyną rzeczą o jakiej takie zachowanie świadczy jest wystająca z buciorów słoma...

Właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty z seksu w takim samym stopniu jak dowcipy o Jasiu o blondynkach,policjantach ,babie i lekarzu ..są ok . Do czasu kiedy ktoś bez poczucia humoru zacznie je opowiadać .Lub ktoś przesadzi opowie nie tej osobie ,nie w tym miejscu,nie w tym czasie .Znam głąba który opowiadał dowcip o wisielcu ,przy dziewczynie której ojciec powiesił się rok wcześniej,dowcip był śmieszny ,to fakt. Niestety dziewczyna przepłakała cały wieczór.Moim zdaniem, na tym to polega ,masz wyczucie to możesz żartować na każdy temat ..nie masz wyczucia ..klapa ..nic śmiesznego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej się nie przyznawaj - za usiłowanie zabójstwa grozi od 8 do 15 lat więzienia :D (chociaż ze schizofrenią pewnie się od wszystkiego wymigasz ;))

 

nie prawda.ze schizofrenią nie pójdziesz wprawdzie do więzienia tylko zamiast do więzienia pójdziesz do zakładu zamkniętego na oddział sądowy o wzmocnionym zabezpieczeniu a z niego wyjdziesz tylko na cmentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×