Skocz do zawartości
Nerwica.com

mala skarga na kod captcha


patikati

Rekomendowane odpowiedzi

czlowiek ze stanami psychotycznymi czy nerwicą naprawde ma chwile zwątpienia przy rejestracji na forum prosze poprawic czytelnosc captchy przez godzine nie bylem wstanie odczytac kodu captchy biore bardzo silne leki przeciw psychotyczne i bylo prawie cudem ze udalo mi sie zarejstrowac :)

 

przyklad http://nerwica.com/ucp.php?mode=confirm&id=a0c120fa06fe6b0f9993288519ddbead&type=1

 

[Dodane po edycji:]

 

http://img686.imageshack.us/i/grafu.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F42XS takie wielkie litery :mrgreen:

jedna wada za duzo koloru wokolo dostawalem kuuuurrrrwicy przy wklepywaniu tego dopiero jak pojawil sie czytelniejszy kod dalem rade :>

 

[Dodane po edycji:]

 

hehe zabezpieczenie nie powinno powodowac utrudnien

 

[Dodane po edycji:]

 

woogole tobym rozwiązal to inaczej

jest to przyklad ...zje..banej captchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx

czytalem kiedys ciekawy art o nieudanej captcha

utrudniala zycie robotom i ludziom przez co popularnosc jednego serwisu spadla do 0 i admini musieli go zamknąc

nie spodziewali sie ze kłopotem moze byc captcha

 

[Dodane po edycji:]

 

całkiem niezle nowa osoba czyli ja na forum i od pierwszych dni tak powazne zmiany ; moge zapisac ten dzien do kolejnych udanych w swojej pamięci :) dla mnie kazdy drobny postęp to droga powrotu do zdrowia

mam schizofrenie paranoidalną moj psychiatra powiedzial ze robie straszne postępy straszne w pozytwynym sęsie

 

[Dodane po edycji:]

 

polecam wszystkim praca nad sobą i jeszcze raz praca ciężka praca

choroba będzie straszyc i dokuczac nie zrazajmy sie pod zadnym pozorem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji się wypowiem. Ja nie miałem przy rejestracji najmniejszego problemu ale czasem na innych stronkach przy różnych okazjach kiedy potrzebne było przepisanie kodu nie raz się myliłem, zwłaszcza pomiędzy "0" i "O" oraz "1" i "7". (litery nie raz jakoś bokiem były poukładane :smile: ). Ogólnie jednak tutaj za pierwszym razem mi się udało i zazwyczaj nie mam z tym większych problemów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×