Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznam dziewczyne


france25

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jestem ?

 

Stuprocentowy mężczyzna - czasami szalony, czasami flegmatyczny, czasami nad wiek dojrzały, a czasami naiwny jak dziecko. spokojny , domatora lubiący kino, teatr, turystykę pieszą i rowerową jak również podróże (dalekie i bliskie). staram się być optymistą otwartym na ludzi i świat. nie toleruję chamstwa i zakłamania natomiast cenię inteligencję, szczerość i wierność. ot po prostu normalna osoba jakich mnóstwo dookoła, tak przynajmniej mi się wydaje.

jestem czasem rozważny a czasem romantyczny, ale od jakiegoś czasu samotny. może znajdę kogoś, kto przywróci mi wiarę w miłość...

 

Kogo szukam ?

 

kobiety, która da nadzieję na lepsze jutro, która ma dosyć samotności, z którą można podzielić się sukcesami i porażkami codzienności, któwa ceni sobie wzajemne zaufanie i akceptacje.

 

ZAMIESZCZAM LINK DO FOTKI - http://www.fotka.pl/profil/france2007/

GG - 5208805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojny, (...) staram się być optymistą otwartym na ludzi i świat. nie toleruję chamstwa (...) czasem rozważny
dziewczyny jestescie benadziejne, w takim razie po co jestescie na tym forum

Zdecydowanie uzupełniłbym opis o: pełen sprzeczności, wewnętrznie skonfliktowany, skłonny do nieuzasadnionych wybuchów gniewu :great: - w końcu szukając partnerki należy być szczerym od samego początku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jestescie benadziejne, w takim razie po co jestescie na tym forum

Uważasz, że dziewczyny są na tym forum po to, by odpowiadać na anonse mężczyzn? I jak tego nie robią, to nie spełniają swojej roli?

 

Widzę, że trenujesz mięśnie. Spróbuj zamiast tego potrenować swój intelekt. Więcej będziesz rozumiał z otaczającego świata i znalezienie dziewczyny stanie się znacznie łatwiejsze.

 

Dodatkowo popracuj nad własną psychiką, bo wydaje mi się, że jesteś zbyt impulsywny i zbyt łatwo wpadasz w złość. No i maniery, kolego. Ogłada, delikatność, SZACUNEK dla innych, spokój, zrównoważenie. Popracuj nad tymi sprawami, a dużo zyskasz w oczach innych ludzi, dziewczyn też.

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×